05.07.2026 16:00 Uruguay Segunda Division 2026

Tacuarembó - Cerrito CS előrejelzések és fogadási tippek

Tacuarembó és Cerrito CS mérkőzése 05.07.2026-én, 16:00-kor kerül megrendezésre.

Tacuarembo
Tacuarembó
Cerrito CS
Cerrito CS

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Tacuarembó vs Cerrito CS fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Draw Away", ahol a várt eredmény "Tacuarembó" +137 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Draw Away
Tacuarembó
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Tacuarembó - Cerrito CS-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, 1x bet promo code (az összesített profit ranglista 1456. helyezettje), 5.48 profitot jósol, 4 tétet helyezve Tacuarembó kimenetelre (+137) a(z) Home Draw Away fogadási piacon.

1x bet promo code
Rang: 1456/1822
Profit: -46.67
Home Draw Away
+137 for Tacuarembó
4/10
Várható profit 5.48

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Tacuarembó - Cerrito CS-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, 1x bet promo code (-4.36% összesített hozammal) 5.48 profitot jósol, 4 tétet helyezve Tacuarembó kimenetelre (+137) a(z) Home Draw Away piacon.

1x bet promo code
Rang: 856/1822
Hozam: -4.36%
Home Draw Away
+137 for Tacuarembó
4/10
Várható profit 5.48

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Tacuarembó - Cerrito CS-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! 1x bet promo code, -60.13 ODI paraméterrel, 4 tétet tesz +137 szorzóval a(z) Tacuarembó kimenetelre a(z) Home Draw Away piacon. Ez 5.48 profitot hozhat.

1x bet promo code
Rang: 1973/1822
ODI: -60.13
Home Draw Away
+137 for Tacuarembó
4/10
Várható profit 5.48

A legjobb MI fogadási tippek a Tacuarembó vs Cerrito CS meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Tacuarembó vs Cerrito CS mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Tacuarembó fogadás a Home Draw Away piacon, +137 szorzóval, 4 téttel, 1x bet promo code ajánlásával.

Home Draw Away
+137 for Tacuarembó
4/10
Várható profit 5.48

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Tacuarembó vs Cerrito CS mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 100% szavazattal Tacuarembó győzelme (+137 szorzóval). Emellett Cerrito CS győzelmére (+150 szorzóval) 0% szavazott, míg 0% döntetlent jósol(+165 szorzóval).

1 100%
X 0%
2 0%

Tacuarembó vs Cerrito CS Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók+137 a mérkőzésre Tacuarembó (Home Draw Away)
Játssz felelősségteljesen