04.07.2026 19:30 Brazil Serie C 2026

Ferroviaria SP - Caxias előrejelzések és fogadási tippek

Ferroviaria SP és Caxias mérkőzése 04.07.2026-én, 19:30-kor kerül megrendezésre.

Ferroviaria SP
Ferroviaria SP
SER Caxias
Caxias

Mire érdemes fogadni?

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Draw Away
Draw
50%
1 a 2 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Ferroviaria SP - Caxias-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, sizling hot (az összesített profit ranglista 1197. helyezettje), 14.28 profitot jósol, 6 tétet helyezve Caxias kimenetelre (+238) a(z) Home Draw Away fogadási piacon. Wilhelmine ezzel szemben (az összesített profit ranglista 2053. helyezettje) +165 szorzóra adott tippet a(z) Draw kimenetelre (Home Draw Away), 10 tétet helyezve, hogy becsült 16.5 potenciális profitot érjen el.

sizling hot
Rang: 1197/1822
Profit: -20.04
Home Draw Away
+238 for Caxias
6/10
Várható profit 14.28
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 2053/1822
Profit: -1055.06
Home Draw Away
+165 for Draw
10/10
Várható profit 16.50

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Ferroviaria SP - Caxias-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, sizling hot (-1.85% összesített hozammal) 14.28 profitot jósol, 6 tétet helyezve Caxias kimenetelre (+238) a(z) Home Draw Away piacon. A tippadók között ott van Wilhelmine is -4.84% hozammal, aki 10 tétet tesz a(z) Draw kimenetelre (+165) szorzóval a(z) Home Draw Away piacon. A becsült potenciális profit 16.5.

sizling hot
Rang: 753/1822
Hozam: -1.85%
Home Draw Away
+238 for Caxias
6/10
Várható profit 14.28
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 883/1822
Hozam: -4.84%
Home Draw Away
+165 for Draw
10/10
Várható profit 16.50

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Ferroviaria SP - Caxias-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! sizling hot, -63.99 ODI paraméterrel, 6 tétet tesz +238 szorzóval a(z) Caxias kimenetelre a(z) Home Draw Away piacon. Ez 14.28 profitot hozhat. Wilhelmine (ODI: -193.04) fogadási tippet tett, hogy 16.5 profitot szerezzen, 10 tétet helyezve a(z) Draw kimenetelre (+165) a(z) Home Draw Away fogadási piacon.

sizling hot
Rang: 1978/1822
ODI: -63.99
Home Draw Away
+238 for Caxias
6/10
Várható profit 14.28
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 2054/1822
ODI: -193.04
Home Draw Away
+165 for Draw
10/10
Várható profit 16.50

A legjobb MI fogadási tippek a Ferroviaria SP vs Caxias meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Ferroviaria SP vs Caxias mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Caxias fogadás a Home Draw Away piacon, +238 szorzóval, 6 téttel, sizling hot ajánlásával. Egy Draw (+165) fogadás a Home Draw Away piacon 10 téttel, Wilhelmine ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának.

Home Draw Away
+238 for Caxias
6/10
Várható profit 14.28
Home Draw Away
+165 for Draw
10/10
Várható profit 16.50

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Ferroviaria SP vs Caxias mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 50% szavazattal a döntetlen (+165 szorzóval). Ferroviaria SP győzelmére (-103 szorzóval) 0% szavazott, míg 50% Caxias győzelmét jósolja(+238 szorzóval).

1 0%
X 50%
2 50%

Ferroviaria SP vs Caxias Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók+238 a mérkőzésre Caxias (Home Draw Away)
Játssz felelősségteljesen