01.08.2026 10:30 Canada ATP Montreal 2026

Michael Zheng - Kei Nisikori előrejelzések és fogadási tippek

Michael Zheng és Kei Nisikori mérkőzése 01.08.2026-én, 10:30-kor kerül megrendezésre.

Michael Zheng
Kei Nisikori

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Michael Zheng vs Kei Nisikori fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Michael Zheng" -208 szorzóval, 4 felhasználó szerint a 4-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
Michael Zheng
100%
4 a 4 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Michael Zheng - Kei Nisikori-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, novons (az összesített profit ranglista 1. helyezettje), 4.7 profitot jósol, 10 tétet helyezve Michael Zheng kimenetelre (-213) a(z) Home Away fogadási piacon. maer20 ezzel szemben (az összesített profit ranglista 1. helyezettje) -208 szorzóra adott tippet a(z) Michael Zheng kimenetelre (Home Away), 10 tétet helyezve, hogy becsült 4.8 potenciális profitot érjen el. A harmadik legjövedelmezőbb taippadó (1. ebben a szezonban), Бойко Асенов, 4.5 potenciális profitot érhet el, 10 tétet helyezve -222 szorzóra a(z) Michael Zheng kimenetelre a(z) Home Away piacon.

novons
novons
Rang: 1/402
Profit: 0.0
Home Away
-213 for Michael Zheng
10/10
Várható profit 4.70
maer20
maer20
Rang: 1/402
Profit: 0.0
Home Away
-208 for Michael Zheng
10/10
Várható profit 4.80
Бойко Асенов
Rang: 1/402
Profit: 0.0
Home Away
-222 for Michael Zheng
10/10
Várható profit 4.50
Home Away
-208 for Michael Zheng
5/10
Várható profit 2.40

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Michael Zheng - Kei Nisikori-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, novons (0.0% összesített hozammal) 4.7 profitot jósol, 10 tétet helyezve Michael Zheng kimenetelre (-213) a(z) Home Away piacon. A tippadók között ott van maer20 is 0.0% hozammal, aki 10 tétet tesz a(z) Michael Zheng kimenetelre (-208) szorzóval a(z) Home Away piacon. A becsült potenciális profit 4.8. Бойко Асенов (0.0% hozammal) a Home Away piacon -222 szorzóval fogadott a(z) Michael Zheng kimenetelre. 10 tét esetén, ha a tipp helyes, 4.5 profitot hozhat.

novons
novons
Rang: 1/402
Hozam: 0.0%
Home Away
-213 for Michael Zheng
10/10
Várható profit 4.70
maer20
maer20
Rang: 1/402
Hozam: 0.0%
Home Away
-208 for Michael Zheng
10/10
Várható profit 4.80
Бойко Асенов
Rang: 1/402
Hozam: 0.0%
Home Away
-222 for Michael Zheng
10/10
Várható profit 4.50
Home Away
-208 for Michael Zheng
5/10
Várható profit 2.40

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Michael Zheng - Kei Nisikori-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! novons, 0.0 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -213 szorzóval a(z) Michael Zheng kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 4.7 profitot hozhat. maer20 (ODI: 0.0) fogadási tippet tett, hogy 4.8 profitot szerezzen, 10 tétet helyezve a(z) Michael Zheng kimenetelre (-208) a(z) Home Away fogadási piacon. Az összesített ranglista harmadik helyén (ODI: 0.0) Бойко Асенов a(z) Home Away piacot választotta, 10 tétet helyezve -222 szorzóval a(z) Michael Zheng kimenetelre, 4.5 profitot becsülve.

novons
novons
Rang: 1/402
ODI: 0.0
Home Away
-213 for Michael Zheng
10/10
Várható profit 4.70
maer20
maer20
Rang: 1/402
ODI: 0.0
Home Away
-208 for Michael Zheng
10/10
Várható profit 4.80
Бойко Асенов
Rang: 1/402
ODI: 0.0
Home Away
-222 for Michael Zheng
10/10
Várható profit 4.50
Home Away
-208 for Michael Zheng
5/10
Várható profit 2.40

A legjobb MI fogadási tippek a Michael Zheng vs Kei Nisikori meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Michael Zheng vs Kei Nisikori mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Michael Zheng fogadás a Home Away piacon, -213 szorzóval, 10 téttel, novons ajánlásával. Egy Michael Zheng (-208) fogadás a Home Away piacon 10 téttel, maer20 ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának. Az algoritmus szerint a harmadik legvalószínűbb nyerő fogadás a Michael Zheng a Home Away piacon, amelyre Бойко Асенов 10 téttel fogad -222 szorzóval.

Home Away
-213 for Michael Zheng
10/10
Várható profit 4.70
Home Away
-208 for Michael Zheng
10/10
Várható profit 4.80
Home Away
-222 for Michael Zheng
10/10
Várható profit 4.50
Home Away
-208 for Michael Zheng
5/10
Várható profit 2.40

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Michael Zheng vs Kei Nisikori mérkőzésre. A szavazatok 100%-ával a legtöbben a Michael Zheng győzelmét jósolják (szorzó: -208). Eközben a Kei Nisikori győzelmére 0% szavazat érkezett +190 szorzóval.

1 100%
2 0%

Michael Zheng vs Kei Nisikori Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-213 a mérkőzésre Michael Zheng (Home Away)
Játssz felelősségteljesen