01.08.2026 11:40 Canada ATP Montreal 2026

Sho Shimabukuro - Nikolai Budkov Kjaer előrejelzések és fogadási tippek

Sho Shimabukuro és Nikolai Budkov Kjaer mérkőzése 01.08.2026-én, 11:40-kor kerül megrendezésre.

Sho Shimabukuro
Nikolai Budkov Kjaer

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Sho Shimabukuro vs Nikolai Budkov Kjaer fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Sho Shimabukuro" -135 szorzóval, 5 felhasználó szerint a 7-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
Sho Shimabukuro
71%
5 a 7 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Sho Shimabukuro - Nikolai Budkov Kjaer-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, novons (az összesített profit ranglista 1. helyezettje), 7.4 profitot jósol, 10 tétet helyezve Sho Shimabukuro kimenetelre (-135) a(z) Home Away fogadási piacon. maer20 ezzel szemben (az összesített profit ranglista 1. helyezettje) -103 szorzóra adott tippet a(z) Nikolai Budkov Kjaer kimenetelre (Home Away), 10 tétet helyezve, hogy becsült 9.7 potenciális profitot érjen el. A harmadik legjövedelmezőbb taippadó (1. ebben a szezonban), Dzoni009, 8.4 potenciális profitot érhet el, 10 tétet helyezve -119 szorzóra a(z) Sho Shimabukuro kimenetelre a(z) Home Away piacon.

novons
novons
Rang: 1/434
Profit: 0.0
Home Away
-135 for Sho Shimabukuro
10/10
Várható profit 7.40
maer20
maer20
Rang: 1/434
Profit: 0.0
Home Away
-103 for Nikolai Budkov Kjaer
10/10
Várható profit 9.70
Dzoni009
Dzoni009
Rang: 1/434
Profit: 0.0
Home Away
-119 for Sho Shimabukuro
10/10
Várható profit 8.40
fizz06
fizz06
Rang: 1/434
Profit: 0.0
Home Away
-127 for Sho Shimabukuro
10/10
Várható profit 7.90
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rang: 1/434
Profit: 0.0
Home Away
+106 for Nikolai Budkov Kjaer
7/10
Várható profit 7.42
1 2

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Sho Shimabukuro - Nikolai Budkov Kjaer-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, novons (0.0% összesített hozammal) 7.4 profitot jósol, 10 tétet helyezve Sho Shimabukuro kimenetelre (-135) a(z) Home Away piacon. A tippadók között ott van maer20 is 0.0% hozammal, aki 10 tétet tesz a(z) Nikolai Budkov Kjaer kimenetelre (-103) szorzóval a(z) Home Away piacon. A becsült potenciális profit 9.7. Dzoni009 (0.0% hozammal) a Home Away piacon -119 szorzóval fogadott a(z) Sho Shimabukuro kimenetelre. 10 tét esetén, ha a tipp helyes, 8.4 profitot hozhat.

novons
novons
Rang: 1/434
Hozam: 0.0%
Home Away
-135 for Sho Shimabukuro
10/10
Várható profit 7.40
maer20
maer20
Rang: 1/434
Hozam: 0.0%
Home Away
-103 for Nikolai Budkov Kjaer
10/10
Várható profit 9.70
Dzoni009
Dzoni009
Rang: 1/434
Hozam: 0.0%
Home Away
-119 for Sho Shimabukuro
10/10
Várható profit 8.40
fizz06
fizz06
Rang: 1/434
Hozam: 0.0%
Home Away
-127 for Sho Shimabukuro
10/10
Várható profit 7.90
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rang: 1/434
Hozam: 0.0%
Home Away
+106 for Nikolai Budkov Kjaer
7/10
Várható profit 7.42
1 2

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Sho Shimabukuro - Nikolai Budkov Kjaer-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! novons, 0.0 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -135 szorzóval a(z) Sho Shimabukuro kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 7.4 profitot hozhat. maer20 (ODI: 0.0) fogadási tippet tett, hogy 9.7 profitot szerezzen, 10 tétet helyezve a(z) Nikolai Budkov Kjaer kimenetelre (-103) a(z) Home Away fogadási piacon. Az összesített ranglista harmadik helyén (ODI: 0.0) Dzoni009 a(z) Home Away piacot választotta, 10 tétet helyezve -119 szorzóval a(z) Sho Shimabukuro kimenetelre, 8.4 profitot becsülve.

novons
novons
Rang: 1/434
ODI: 0.0
Home Away
-135 for Sho Shimabukuro
10/10
Várható profit 7.40
maer20
maer20
Rang: 1/434
ODI: 0.0
Home Away
-103 for Nikolai Budkov Kjaer
10/10
Várható profit 9.70
Dzoni009
Dzoni009
Rang: 1/434
ODI: 0.0
Home Away
-119 for Sho Shimabukuro
10/10
Várható profit 8.40
fizz06
fizz06
Rang: 1/434
ODI: 0.0
Home Away
-127 for Sho Shimabukuro
10/10
Várható profit 7.90
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rang: 1/434
ODI: 0.0
Home Away
+106 for Nikolai Budkov Kjaer
7/10
Várható profit 7.42
1 2

A legjobb MI fogadási tippek a Sho Shimabukuro vs Nikolai Budkov Kjaer meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Sho Shimabukuro vs Nikolai Budkov Kjaer mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Sho Shimabukuro fogadás a Home Away piacon, -135 szorzóval, 10 téttel, novons ajánlásával. Egy Nikolai Budkov Kjaer (-103) fogadás a Home Away piacon 10 téttel, maer20 ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának. Az algoritmus szerint a harmadik legvalószínűbb nyerő fogadás a Sho Shimabukuro a Home Away piacon, amelyre Dzoni009 10 téttel fogad -119 szorzóval.

Home Away
-135 for Sho Shimabukuro
10/10
Várható profit 7.40
Home Away
-103 for Nikolai Budkov Kjaer
10/10
Várható profit 9.70
Home Away
-119 for Sho Shimabukuro
10/10
Várható profit 8.40
Home Away
-127 for Sho Shimabukuro
10/10
Várható profit 7.90
Home Away
+106 for Nikolai Budkov Kjaer
7/10
Várható profit 7.42
1 2

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Sho Shimabukuro vs Nikolai Budkov Kjaer mérkőzésre. A szavazatok 71%-ával a legtöbben a Sho Shimabukuro győzelmét jósolják (szorzó: -135). Eközben a Nikolai Budkov Kjaer győzelmére 29% szavazat érkezett -103 szorzóval.

1 71%
2 29%

Sho Shimabukuro vs Nikolai Budkov Kjaer Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-135 a mérkőzésre Sho Shimabukuro (Home Away)
Játssz felelősségteljesen