01.08.2026 15:07 United States MLB 2026

Toronto Blue Jays - St. Louis Cardinals előrejelzések és fogadási tippek

Toronto Blue Jays és St. Louis Cardinals mérkőzése 01.08.2026-én, 15:07-kor kerül megrendezésre.

Toronto Blue Jays
Toronto Blue Jays
St. Louis Cardinals

Mire érdemes fogadni?

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Over/Under 7.5
Over
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Toronto Blue Jays - St. Louis Cardinals-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, bazu80 (az összesített profit ranglista 1. helyezettje), 6.9 profitot jósol, 10 tétet helyezve Over kimenetelre (-145) a(z) Over/Under 7.5 fogadási piacon.

bazu80
bazu80
Rang: 1/353
Profit: 0.0
Over/Under 7.5
-145 for Over
10/10
Várható profit 6.90

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Toronto Blue Jays - St. Louis Cardinals-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, bazu80 (0.0% összesített hozammal) 6.9 profitot jósol, 10 tétet helyezve Over kimenetelre (-145) a(z) Over/Under 7.5 piacon.

bazu80
bazu80
Rang: 1/353
Hozam: 0.0%
Over/Under 7.5
-145 for Over
10/10
Várható profit 6.90

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Toronto Blue Jays - St. Louis Cardinals-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! bazu80, 0.0 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -145 szorzóval a(z) Over kimenetelre a(z) Over/Under 7.5 piacon. Ez 6.9 profitot hozhat.

bazu80
bazu80
Rang: 1/353
ODI: 0.0
Over/Under 7.5
-145 for Over
10/10
Várható profit 6.90

A legjobb MI fogadási tippek a Toronto Blue Jays vs St. Louis Cardinals meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Toronto Blue Jays vs St. Louis Cardinals mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Over fogadás a Over/Under 7.5 piacon, -145 szorzóval, 10 téttel, bazu80 ajánlásával.

Over/Under 7.5
-145 for Over
10/10
Várható profit 6.90

Toronto Blue Jays vs St. Louis Cardinals Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-145 a mérkőzésre Over (Over/Under 7.5)
Játssz felelősségteljesen