01.08.2026 10:00 Scotland Championship 2026/2027

Livingston FC - Queen's Park előrejelzések és fogadási tippek

Livingston FC és Queen's Park mérkőzése 01.08.2026-én, 10:00-kor kerül megrendezésre.

FC Livingston
Livingston FC
Queen's Park
Queen's Park

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Livingston FC vs Queen's Park fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Draw Away", ahol a várt eredmény "Queen's Park" +532 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Draw Away
Queen's Park
100%
1 a 1 tippmesterből
Over/Under 2.5
Over
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Livingston FC - Queen's Park-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, zinox89 (az összesített profit ranglista 2072. helyezettje), 31.92 profitot jósol, 6 tétet helyezve Queen's Park kimenetelre (+532) a(z) Home Draw Away fogadási piacon. Wilhelmine ezzel szemben (az összesített profit ranglista 2243. helyezettje) -116 szorzóra adott tippet a(z) Over kimenetelre (Over/Under 2.5), 10 tétet helyezve, hogy becsült 8.6 potenciális profitot érjen el.

zinox89
zinox89
Rang: 2072/2054
Profit: -299.08
Home Draw Away
+532 for Queen's Park
6/10
Várható profit 31.92
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 2243/2054
Profit: -3123.54
Over/Under 2.5
-116 for Over
10/10
Várható profit 8.60

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Livingston FC - Queen's Park-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, Wilhelmine (-6.42% összesített hozammal) 8.6 profitot jósol, 10 tétet helyezve Over kimenetelre (-116) a(z) Over/Under 2.5 piacon. A tippadók között ott van zinox89 is -11.0% hozammal, aki 6 tétet tesz a(z) Queen's Park kimenetelre (+532) szorzóval a(z) Home Draw Away piacon. A becsült potenciális profit 31.92.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 991/2054
Hozam: -6.42%
Over/Under 2.5
-116 for Over
10/10
Várható profit 8.60
zinox89
zinox89
Rang: 1213/2054
Hozam: -11.0%
Home Draw Away
+532 for Queen's Park
6/10
Várható profit 31.92

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Livingston FC - Queen's Park-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! zinox89, -39.61 ODI paraméterrel, 6 tétet tesz +532 szorzóval a(z) Queen's Park kimenetelre a(z) Home Draw Away piacon. Ez 31.92 profitot hozhat. Wilhelmine (ODI: -325.56) fogadási tippet tett, hogy 8.6 profitot szerezzen, 10 tétet helyezve a(z) Over kimenetelre (-116) a(z) Over/Under 2.5 fogadási piacon.

zinox89
zinox89
Rang: 2169/2054
ODI: -39.61
Home Draw Away
+532 for Queen's Park
6/10
Várható profit 31.92
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 2234/2054
ODI: -325.56
Over/Under 2.5
-116 for Over
10/10
Várható profit 8.60

A legjobb MI fogadási tippek a Livingston FC vs Queen's Park meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Livingston FC vs Queen's Park mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Queen's Park fogadás a Home Draw Away piacon, +532 szorzóval, 6 téttel, zinox89 ajánlásával. Egy Over (-116) fogadás a Over/Under 2.5 piacon 10 téttel, Wilhelmine ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának.

Home Draw Away
+532 for Queen's Park
6/10
Várható profit 31.92
Over/Under 2.5
-116 for Over
10/10
Várható profit 8.60

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Livingston FC vs Queen's Park mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 100% szavazattal Queen's Park győzelme (+532 szorzóval). Livingston FC győzelmére (-227 szorzóval) 0% szavazott, míg 0% döntetlent jósol(+304 szorzóval).

1 0%
X 0%
2 100%

Livingston FC vs Queen's Park Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók+532 a mérkőzésre Queen's Park (Home Draw Away)
Tipp 2:
Szorzók-116 a mérkőzésre Over (Over/Under 2.5)
Játssz felelősségteljesen