31.07.2026 16:00 Peru Liga 2 2026

Alianza Universidad - Sport Huancayo Reserves előrejelzések és fogadási tippek

Alianza Universidad és Sport Huancayo Reserves mérkőzése 31.07.2026-én, 16:00-kor kerül megrendezésre.

Alianza Universidad
Alianza Universidad
Sport Huancayo Reserves

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Alianza Universidad vs Sport Huancayo Reserves fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Draw Away", ahol a várt eredmény "Alianza Universidad" -172 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Correct Score
2:1
100%
1 a 1 tippmesterből
Home Draw Away
Alianza Universidad
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Alianza Universidad - Sport Huancayo Reserves-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, konstantinosg (az összesített profit ranglista 1676. helyezettje), 41.04 profitot jósol, 6 tétet helyezve 2:1 kimenetelre (+684) a(z) Correct Score fogadási piacon. Störtebecker ezzel szemben (az összesített profit ranglista 2167. helyezettje) -172 szorzóra adott tippet a(z) Alianza Universidad kimenetelre (Home Draw Away), 10 tétet helyezve, hogy becsült 5.8 potenciális profitot érjen el.

konstantinosg
konstantinosg
Rang: 1676/2056
Profit: -71.66
Correct Score
+684 for 2:1
6/10
Várható profit 41.04
Störtebecker
Störtebecker
Rang: 2167/2056
Profit: -518.88
Home Draw Away
-172 for Alianza Universidad
10/10
Várható profit 5.80

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Alianza Universidad - Sport Huancayo Reserves-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, konstantinosg (-0.84% összesített hozammal) 41.04 profitot jósol, 6 tétet helyezve 2:1 kimenetelre (+684) a(z) Correct Score piacon. A tippadók között ott van Störtebecker is -4.67% hozammal, aki 10 tétet tesz a(z) Alianza Universidad kimenetelre (-172) szorzóval a(z) Home Draw Away piacon. A becsült potenciális profit 5.8.

konstantinosg
konstantinosg
Rang: 701/2056
Hozam: -0.84%
Correct Score
+684 for 2:1
6/10
Várható profit 41.04
Störtebecker
Störtebecker
Rang: 899/2056
Hozam: -4.67%
Home Draw Away
-172 for Alianza Universidad
10/10
Várható profit 5.80

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Alianza Universidad - Sport Huancayo Reserves-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! Störtebecker, -70.5 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -172 szorzóval a(z) Alianza Universidad kimenetelre a(z) Home Draw Away piacon. Ez 5.8 profitot hozhat. konstantinosg (ODI: -275.09) fogadási tippet tett, hogy 41.04 profitot szerezzen, 6 tétet helyezve a(z) 2:1 kimenetelre (+684) a(z) Correct Score fogadási piacon.

Störtebecker
Störtebecker
Rang: 2197/2056
ODI: -70.5
Home Draw Away
-172 for Alianza Universidad
10/10
Várható profit 5.80
konstantinosg
konstantinosg
Rang: 2232/2056
ODI: -275.09
Correct Score
+684 for 2:1
6/10
Várható profit 41.04

A legjobb MI fogadási tippek a Alianza Universidad vs Sport Huancayo Reserves meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Alianza Universidad vs Sport Huancayo Reserves mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a 2:1 fogadás a Correct Score piacon, +684 szorzóval, 6 téttel, konstantinosg ajánlásával. Egy Alianza Universidad (-172) fogadás a Home Draw Away piacon 10 téttel, Störtebecker ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának.

Correct Score
+684 for 2:1
6/10
Várható profit 41.04
Home Draw Away
-172 for Alianza Universidad
10/10
Várható profit 5.80

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Alianza Universidad vs Sport Huancayo Reserves mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 100% szavazattal Alianza Universidad győzelme (-172 szorzóval). Emellett Sport Huancayo Reserves győzelmére (+190 szorzóval) 0% szavazott, míg 0% döntetlent jósol(+195 szorzóval).

1 100%
X 0%
2 0%
Előrejelzés:
Szorzók+684 a mérkőzésre Alianza Universidad 2:1 Sport Huancayo Reserves

Alianza Universidad vs Sport Huancayo Reserves Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-172 a mérkőzésre Alianza Universidad (Home Draw Away)
Játssz felelősségteljesen