24.08.2026 13:20 Jamaica ATP Challenger Kingston 2 2026

Luis Augusto Queiroz Miguel - Tyler Zink előrejelzések és fogadási tippek

Luis Augusto Queiroz Miguel és Tyler Zink mérkőzése 24.08.2026-én, 13:20-kor kerül megrendezésre.

Luis Augusto Queiroz Miguel
Tyler Zink

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Luis Augusto Queiroz Miguel vs Tyler Zink fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Tyler Zink" -172 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
Tyler Zink
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Luis Augusto Queiroz Miguel - Tyler Zink-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Wilhelmine (az összesített profit ranglista 1384. helyezettje), 5.8 profitot jósol, 10 tétet helyezve Tyler Zink kimenetelre (-172) a(z) Home Away fogadási piacon.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 1384/1240
Profit: -2329.27
Home Away
-172 for Tyler Zink
10/10
Várható profit 5.80

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Luis Augusto Queiroz Miguel - Tyler Zink-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, Wilhelmine (-6.25% összesített hozammal) 5.8 profitot jósol, 10 tétet helyezve Tyler Zink kimenetelre (-172) a(z) Home Away piacon.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 692/1240
Hozam: -6.25%
Home Away
-172 for Tyler Zink
10/10
Várható profit 5.80

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Luis Augusto Queiroz Miguel - Tyler Zink-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! Wilhelmine, -2557.46 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -172 szorzóval a(z) Tyler Zink kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 5.8 profitot hozhat.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 1383/1240
ODI: -2557.46
Home Away
-172 for Tyler Zink
10/10
Várható profit 5.80

A legjobb MI fogadási tippek a Luis Augusto Queiroz Miguel vs Tyler Zink meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Luis Augusto Queiroz Miguel vs Tyler Zink mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Tyler Zink fogadás a Home Away piacon, -172 szorzóval, 10 téttel, Wilhelmine ajánlásával.

Home Away
-172 for Tyler Zink
10/10
Várható profit 5.80

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Luis Augusto Queiroz Miguel vs Tyler Zink mérkőzésre. A legtöbb szavazatot 100% arányban a Tyler Zink győzelme kapta (szorzó: -172). A Luis Augusto Queiroz Miguel győzelmére 0% szavazat érkezett +110 szorzóval.

1 0%
2 100%

Luis Augusto Queiroz Miguel vs Tyler Zink Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-172 a mérkőzésre Tyler Zink (Home Away)
Játssz felelősségteljesen