24.08.2026 15:40 United States US Open Women, Qualifications 2026

Ekaterine Gorgodze - Katarzyna Kawa előrejelzések és fogadási tippek

Ekaterine Gorgodze és Katarzyna Kawa mérkőzése 24.08.2026-én, 15:40-kor kerül megrendezésre.

Ekaterine Gorgodze
Katarzyna Kawa

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Ekaterine Gorgodze vs Katarzyna Kawa fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Ekaterine Gorgodze" +143 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
Ekaterine Gorgodze
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Ekaterine Gorgodze - Katarzyna Kawa-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Noizyfoxxx (az összesített profit ranglista 1205. helyezettje), 5.72 profitot jósol, 4 tétet helyezve Ekaterine Gorgodze kimenetelre (+143) a(z) Home Away fogadási piacon.

Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rang: 1205/1240
Profit: -178.11
Home Away
+143 for Ekaterine Gorgodze
4/10
Várható profit 5.72

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Ekaterine Gorgodze - Katarzyna Kawa-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, Noizyfoxxx (-10.85% összesített hozammal) 5.72 profitot jósol, 4 tétet helyezve Ekaterine Gorgodze kimenetelre (+143) a(z) Home Away piacon.

Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rang: 835/1240
Hozam: -10.85%
Home Away
+143 for Ekaterine Gorgodze
4/10
Várható profit 5.72

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Ekaterine Gorgodze - Katarzyna Kawa-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! Noizyfoxxx, -16.89 ODI paraméterrel, 4 tétet tesz +143 szorzóval a(z) Ekaterine Gorgodze kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 5.72 profitot hozhat.

Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rang: 1286/1240
ODI: -16.89
Home Away
+143 for Ekaterine Gorgodze
4/10
Várható profit 5.72

A legjobb MI fogadási tippek a Ekaterine Gorgodze vs Katarzyna Kawa meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Ekaterine Gorgodze vs Katarzyna Kawa mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Ekaterine Gorgodze fogadás a Home Away piacon, +143 szorzóval, 4 téttel, Noizyfoxxx ajánlásával.

Home Away
+143 for Ekaterine Gorgodze
4/10
Várható profit 5.72

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Ekaterine Gorgodze vs Katarzyna Kawa mérkőzésre. A szavazatok 100%-ával a legtöbben a Ekaterine Gorgodze győzelmét jósolják (szorzó: +143). Eközben a Katarzyna Kawa győzelmére 0% szavazat érkezett -172 szorzóval.

1 100%
2 0%

Ekaterine Gorgodze vs Katarzyna Kawa Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók+143 a mérkőzésre Ekaterine Gorgodze (Home Away)
Játssz felelősségteljesen