Esemény folyamatban
21.09.2026 14:00 Uruguay Reserve League 2026

La Luz tartalék - Liverpool Montevideo tartalék előrejelzések és fogadási tippek

La Luz tartalék és Liverpool Montevideo tartalék mérkőzése 21.09.2026-én, 14:00-kor kerül megrendezésre.

La Luz tartalék
Liverpool Montevideo tartalék

Mire érdemes fogadni?

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Over/Under 3.25
Under
100%
1 a 1 tippmesterből
Over/Under 3.5
Over
100%
1 a 1 tippmesterből
Over/Under 2
Over
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) La Luz tartalék - Liverpool Montevideo tartalék-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Slojo (az összesített profit ranglista 80. helyezettje), 5.7 profitot jósol, 10 tétet helyezve Under kimenetelre (-175) a(z) Over/Under 3.25 fogadási piacon. FIAT ITA ezzel szemben (az összesített profit ranglista 211. helyezettje) +163 szorzóra adott tippet a(z) Over kimenetelre (Over/Under 3.5), 10 tétet helyezve, hogy becsült 16.3 potenciális profitot érjen el. A harmadik legjövedelmezőbb taippadó (1709. ebben a szezonban), hithem, 3.6 potenciális profitot érhet el, 10 tétet helyezve -278 szorzóra a(z) Over kimenetelre a(z) Over/Under 2 piacon.

Slojo
Slojo
Rang: 80/1635
Profit: 81.23
Over/Under 3.25
-175 for Under
10/10
Várható profit 5.70
FIAT ITA
Rang: 211/1635
Profit: 25.08
Over/Under 3.5
+163 for Over
10/10
Várható profit 16.30
hithem
hithem
Rang: 1709/1635
Profit: -2165.7
Over/Under 2
-278 for Over
10/10
Várható profit 3.60

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) La Luz tartalék - Liverpool Montevideo tartalék-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, FIAT ITA (15.48% összesített hozammal) 16.3 profitot jósol, 10 tétet helyezve Over kimenetelre (+163) a(z) Over/Under 3.5 piacon. A tippadók között ott van Slojo is 0.52% hozammal, aki 10 tétet tesz a(z) Under kimenetelre (-175) szorzóval a(z) Over/Under 3.25 piacon. A becsült potenciális profit 5.7. hithem (-5.52% hozammal) a Over/Under 2 piacon -278 szorzóval fogadott a(z) Over kimenetelre. 10 tét esetén, ha a tipp helyes, 3.6 profitot hozhat.

FIAT ITA
Rang: 236/1635
Hozam: 15.48%
Over/Under 3.5
+163 for Over
10/10
Várható profit 16.30
Slojo
Slojo
Rang: 515/1635
Hozam: 0.52%
Over/Under 3.25
-175 for Under
10/10
Várható profit 5.70
hithem
hithem
Rang: 846/1635
Hozam: -5.52%
Over/Under 2
-278 for Over
10/10
Várható profit 3.60

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) La Luz tartalék - Liverpool Montevideo tartalék-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! hithem, 272.29 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -278 szorzóval a(z) Over kimenetelre a(z) Over/Under 2 piacon. Ez 3.6 profitot hozhat. FIAT ITA (ODI: 0.67) fogadási tippet tett, hogy 16.3 profitot szerezzen, 10 tétet helyezve a(z) Over kimenetelre (+163) a(z) Over/Under 3.5 fogadási piacon. Az összesített ranglista harmadik helyén (ODI: -5.8) Slojo a(z) Over/Under 3.25 piacot választotta, 10 tétet helyezve -175 szorzóval a(z) Under kimenetelre, 5.7 profitot becsülve.

hithem
hithem
Rang: 28/1635
ODI: 272.29
Over/Under 2
-278 for Over
10/10
Várható profit 3.60
FIAT ITA
Rang: 456/1635
ODI: 0.67
Over/Under 3.5
+163 for Over
10/10
Várható profit 16.30
Slojo
Slojo
Rang: 1454/1635
ODI: -5.8
Over/Under 3.25
-175 for Under
10/10
Várható profit 5.70

A legjobb MI fogadási tippek a La Luz tartalék vs Liverpool Montevideo tartalék meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a La Luz tartalék vs Liverpool Montevideo tartalék mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Under fogadás a Over/Under 3.25 piacon, -175 szorzóval, 10 téttel, Slojo ajánlásával. Egy Over (+163) fogadás a Over/Under 3.5 piacon 10 téttel, FIAT ITA ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának. Az algoritmus szerint a harmadik legvalószínűbb nyerő fogadás a Over a Over/Under 2 piacon, amelyre hithem 10 téttel fogad -278 szorzóval.

Over/Under 3.25
-175 for Under
10/10
Várható profit 5.70
Over/Under 3.5
+163 for Over
10/10
Várható profit 16.30
Over/Under 2
-278 for Over
10/10
Várható profit 3.60

La Luz tartalék vs Liverpool Montevideo tartalék Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-175 a mérkőzésre Under (Over/Under 3.25)
Játssz felelősségteljesen