22.09.2026 01:10 China ATP Hangzhou 2026

Arthur Weber - Hayato Matsuoka előrejelzések és fogadási tippek

Arthur Weber és Hayato Matsuoka mérkőzése 22.09.2026-én, 01:10-kor kerül megrendezésre.

Arthur Weber
Hayato Matsuoka

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Arthur Weber vs Hayato Matsuoka fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Hayato Matsuoka" -217 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
Hayato Matsuoka
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Arthur Weber - Hayato Matsuoka-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, mich81 (az összesített profit ranglista 1712. helyezettje), 4.6 profitot jósol, 10 tétet helyezve Hayato Matsuoka kimenetelre (-217) a(z) Home Away fogadási piacon.

mich81
mich81
Rang: 1712/1635
Profit: -2298.33
Home Away
-217 for Hayato Matsuoka
10/10
Várható profit 4.60

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Arthur Weber - Hayato Matsuoka-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, mich81 (-3.25% összesített hozammal) 4.6 profitot jósol, 10 tétet helyezve Hayato Matsuoka kimenetelre (-217) a(z) Home Away piacon.

mich81
mich81
Rang: 708/1635
Hozam: -3.25%
Home Away
-217 for Hayato Matsuoka
10/10
Várható profit 4.60

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Arthur Weber - Hayato Matsuoka-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! mich81, 444.28 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -217 szorzóval a(z) Hayato Matsuoka kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 4.6 profitot hozhat.

mich81
mich81
Rang: 21/1635
ODI: 444.28
Home Away
-217 for Hayato Matsuoka
10/10
Várható profit 4.60

A legjobb MI fogadási tippek a Arthur Weber vs Hayato Matsuoka meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Arthur Weber vs Hayato Matsuoka mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Hayato Matsuoka fogadás a Home Away piacon, -217 szorzóval, 10 téttel, mich81 ajánlásával.

Home Away
-217 for Hayato Matsuoka
10/10
Várható profit 4.60

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Arthur Weber vs Hayato Matsuoka mérkőzésre. A legtöbb szavazatot 100% arányban a Hayato Matsuoka győzelme kapta (szorzó: -217). A Arthur Weber győzelmére 0% szavazat érkezett +125 szorzóval.

1 0%
2 100%

Arthur Weber vs Hayato Matsuoka Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-217 a mérkőzésre Hayato Matsuoka (Home Away)
Játssz felelősségteljesen