24.10.2026 04:30 • Indonesia • Super League 2026/2027

Isenmulang Kalimantan Tengah FC - PSIM Yogyakarta előrejelzések és fogadási tippek

Isenmulang Kalimantan Tengah FC és PSIM Yogyakarta mérkőzése 24.10.2026-én, 04:30-kor kerül megrendezésre.

Isenmulang Kalimantan Tengah FC
—
PSIM Yogyakarta
PSIM Yogyakarta

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Isenmulang Kalimantan Tengah FC vs PSIM Yogyakarta fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Draw Away", ahol a várt eredmény "Isenmulang Kalimantan Tengah FC" +219 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Draw Away
Isenmulang Kalimantan Tengah FC
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Isenmulang Kalimantan Tengah FC - PSIM Yogyakarta-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Blaze01 (az összesített profit ranglista 1385. helyezettje), 17.52 profitot jósol, 8 tétet helyezve Isenmulang Kalimantan Tengah FC kimenetelre (+219) a(z) Home Draw Away fogadási piacon.

Blaze01
Blaze01
Rang: 1385/1969
Profit: -52.05
Home Draw Away
+219 for Isenmulang Kalimantan Tengah FC
8/10
Várható profit 17.52

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Isenmulang Kalimantan Tengah FC - PSIM Yogyakarta-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, Blaze01 (-0.78% összesített hozammal) 17.52 profitot jósol, 8 tétet helyezve Isenmulang Kalimantan Tengah FC kimenetelre (+219) a(z) Home Draw Away piacon.

Blaze01
Blaze01
Rang: 693/1969
Hozam: -0.78%
Home Draw Away
+219 for Isenmulang Kalimantan Tengah FC
8/10
Várható profit 17.52

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Isenmulang Kalimantan Tengah FC - PSIM Yogyakarta-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! Blaze01, -69.11 ODI paraméterrel, 8 tétet tesz +219 szorzóval a(z) Isenmulang Kalimantan Tengah FC kimenetelre a(z) Home Draw Away piacon. Ez 17.52 profitot hozhat.

Blaze01
Blaze01
Rang: 1986/1969
ODI: -69.11
Home Draw Away
+219 for Isenmulang Kalimantan Tengah FC
8/10
Várható profit 17.52

A legjobb MI fogadási tippek a Isenmulang Kalimantan Tengah FC vs PSIM Yogyakarta meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Isenmulang Kalimantan Tengah FC vs PSIM Yogyakarta mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Isenmulang Kalimantan Tengah FC fogadás a Home Draw Away piacon, +219 szorzóval, 8 téttel, Blaze01 ajánlásával.

Home Draw Away
+219 for Isenmulang Kalimantan Tengah FC
8/10
Várható profit 17.52

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Isenmulang Kalimantan Tengah FC vs PSIM Yogyakarta mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 100% szavazattal Isenmulang Kalimantan Tengah FC győzelme (+219 szorzóval). Emellett PSIM Yogyakarta győzelmére (+118 szorzóval) 0% szavazott, míg 0% döntetlent jósol(+238 szorzóval).

1 100%
X 0%
2 0%

Isenmulang Kalimantan Tengah FC vs PSIM Yogyakarta Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók+219 a mérkőzésre Isenmulang Kalimantan Tengah FC (Home Draw Away)
Játssz felelősségteljesen