24.10.2026 22:00 • United States • NCAA 2026/2027

New Mexico Lobos - North Dakota State Bison előrejelzések és fogadási tippek

New Mexico Lobos és North Dakota State Bison mérkőzése 24.10.2026-én, 22:00-kor kerül megrendezésre.

New Mexico Lobos
—
North Dakota State Bison
North Dakota State Bison

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb New Mexico Lobos vs North Dakota State Bison fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "New Mexico Lobos" -196 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
New Mexico Lobos
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) New Mexico Lobos - North Dakota State Bison-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Wilhelmine (az összesített profit ranglista 2067. helyezettje), 5.1 profitot jósol, 10 tétet helyezve New Mexico Lobos kimenetelre (-196) a(z) Home Away fogadási piacon.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 2067/1966
Profit: -8936.46
Home Away
-196 for New Mexico Lobos
10/10
Várható profit 5.10

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) New Mexico Lobos - North Dakota State Bison-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, Wilhelmine (-7.03% összesített hozammal) 5.1 profitot jósol, 10 tétet helyezve New Mexico Lobos kimenetelre (-196) a(z) Home Away piacon.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 1131/1966
Hozam: -7.03%
Home Away
-196 for New Mexico Lobos
10/10
Várható profit 5.10

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) New Mexico Lobos - North Dakota State Bison-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! Wilhelmine, -15598.6 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -196 szorzóval a(z) New Mexico Lobos kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 5.1 profitot hozhat.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 2064/1966
ODI: -15598.6
Home Away
-196 for New Mexico Lobos
10/10
Várható profit 5.10

A legjobb MI fogadási tippek a New Mexico Lobos vs North Dakota State Bison meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a New Mexico Lobos vs North Dakota State Bison mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a New Mexico Lobos fogadás a Home Away piacon, -196 szorzóval, 10 téttel, Wilhelmine ajánlásával.

Home Away
-196 for New Mexico Lobos
10/10
Várható profit 5.10

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő New Mexico Lobos vs North Dakota State Bison mérkőzésre. A szavazatok 100%-ával a legtöbben a New Mexico Lobos győzelmét jósolják (szorzó: -196). Eközben a North Dakota State Bison győzelmére 0% szavazat érkezett +160 szorzóval.

1 100%
2 0%

New Mexico Lobos vs North Dakota State Bison Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-196 a mérkőzésre New Mexico Lobos (Home Away)
Játssz felelősségteljesen