23.10.2026 22:00 • United States • NBA Including Playoffs 2026/2027

Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers előrejelzések és fogadási tippek

Los Angeles Lakers és Los Angeles Clippers mérkőzése 23.10.2026-én, 22:00-kor kerül megrendezésre.

Los Angeles Lakers
Los Angeles Lakers
—
Los Angeles Clippers
Los Angeles Clippers

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Los Angeles Lakers vs Los Angeles Clippers fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Asian Handicap (-11)", ahol a várt eredmény "Los Angeles Clippers (+11), money back on draw" -135 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Asian Handicap (-11)
Los Angeles Clippers (+11), money back on draw
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, MVP (az összesített profit ranglista 2003. helyezettje), 7.4 profitot jósol, 10 tétet helyezve Los Angeles Clippers (+11), money back on draw kimenetelre (-135) a(z) Asian Handicap (-11) fogadási piacon.

MVP
MVP
Rang: 2003/1957
Profit: -1186.43
Asian Handicap (-11)
-135 for Los Angeles Clippers (+11), money back on draw
10/10
Várható profit 7.40

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, MVP (-2.16% összesített hozammal) 7.4 profitot jósol, 10 tétet helyezve Los Angeles Clippers (+11), money back on draw kimenetelre (-135) a(z) Asian Handicap (-11) piacon.

MVP
MVP
Rang: 775/1957
Hozam: -2.16%
Asian Handicap (-11)
-135 for Los Angeles Clippers (+11), money back on draw
10/10
Várható profit 7.40

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! MVP, -286.87 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -135 szorzóval a(z) Los Angeles Clippers (+11), money back on draw kimenetelre a(z) Asian Handicap (-11) piacon. Ez 7.4 profitot hozhat.

MVP
MVP
Rang: 2025/1957
ODI: -286.87
Asian Handicap (-11)
-135 for Los Angeles Clippers (+11), money back on draw
10/10
Várható profit 7.40

A legjobb MI fogadási tippek a Los Angeles Lakers vs Los Angeles Clippers meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Los Angeles Lakers vs Los Angeles Clippers mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Los Angeles Clippers (+11), money back on draw fogadás a Asian Handicap (-11) piacon, -135 szorzóval, 10 téttel, MVP ajánlásával.

Asian Handicap (-11)
-135 for Los Angeles Clippers (+11), money back on draw
10/10
Várható profit 7.40

Los Angeles Lakers vs Los Angeles Clippers Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-135 a mérkőzésre Los Angeles Clippers (+11), money back on draw (Asian Handicap (-11))
Játssz felelősségteljesen