24.10.2026 20:30 • United States • MLS 2026

Houston Dynamo - Minnesota United előrejelzések és fogadási tippek

Houston Dynamo és Minnesota United mérkőzése 24.10.2026-én, 20:30-kor kerül megrendezésre.

Houston Dynamo
Houston Dynamo
—
Minnesota United
Minnesota United

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Houston Dynamo vs Minnesota United fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Draw Away", ahol a várt eredmény "Houston Dynamo" +106 szorzóval, 2 felhasználó szerint a 2-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Draw Away
Houston Dynamo
100%
2 a 2 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Houston Dynamo - Minnesota United-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, C.R.7 (az összesített profit ranglista 25. helyezettje), 10.6 profitot jósol, 10 tétet helyezve Houston Dynamo kimenetelre (+106) a(z) Home Draw Away fogadási piacon. Holy ness ezzel szemben (az összesített profit ranglista 1622. helyezettje) +106 szorzóra adott tippet a(z) Houston Dynamo kimenetelre (Home Draw Away), 10 tétet helyezve, hogy becsült 10.6 potenciális profitot érjen el.

C.R.7
Rang: 25/1932
Profit: 192.06
Home Draw Away
+106 for Houston Dynamo
10/10
Várható profit 10.60
Holy ness
Holy ness
Rang: 1622/1932
Profit: -139.48
Home Draw Away
+106 for Houston Dynamo
10/10
Várható profit 10.60

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Houston Dynamo - Minnesota United-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, C.R.7 (13.62% összesített hozammal) 10.6 profitot jósol, 10 tétet helyezve Houston Dynamo kimenetelre (+106) a(z) Home Draw Away piacon. A tippadók között ott van Holy ness is -1.66% hozammal, aki 10 tétet tesz a(z) Houston Dynamo kimenetelre (+106) szorzóval a(z) Home Draw Away piacon. A becsült potenciális profit 10.6.

C.R.7
Rang: 332/1932
Hozam: 13.62%
Home Draw Away
+106 for Houston Dynamo
10/10
Várható profit 10.60
Holy ness
Holy ness
Rang: 752/1932
Hozam: -1.66%
Home Draw Away
+106 for Houston Dynamo
10/10
Várható profit 10.60

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Houston Dynamo - Minnesota United-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! C.R.7, -1.48 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz +106 szorzóval a(z) Houston Dynamo kimenetelre a(z) Home Draw Away piacon. Ez 10.6 profitot hozhat. Holy ness (ODI: -25.11) fogadási tippet tett, hogy 10.6 profitot szerezzen, 10 tétet helyezve a(z) Houston Dynamo kimenetelre (+106) a(z) Home Draw Away fogadási piacon.

C.R.7
Rang: 1534/1932
ODI: -1.48
Home Draw Away
+106 for Houston Dynamo
10/10
Várható profit 10.60
Holy ness
Holy ness
Rang: 1871/1932
ODI: -25.11
Home Draw Away
+106 for Houston Dynamo
10/10
Várható profit 10.60

A legjobb MI fogadási tippek a Houston Dynamo vs Minnesota United meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Houston Dynamo vs Minnesota United mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Houston Dynamo fogadás a Home Draw Away piacon, +106 szorzóval, 10 téttel, C.R.7 ajánlásával. Egy Houston Dynamo (+106) fogadás a Home Draw Away piacon 10 téttel, Holy ness ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának.

Home Draw Away
+106 for Houston Dynamo
10/10
Várható profit 10.60
Home Draw Away
+106 for Houston Dynamo
10/10
Várható profit 10.60

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Houston Dynamo vs Minnesota United mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 100% szavazattal Houston Dynamo győzelme (+106 szorzóval). Emellett Minnesota United győzelmére (+204 szorzóval) 0% szavazott, míg 0% döntetlent jósol(+257 szorzóval).

1 100%
X 0%
2 0%

Houston Dynamo vs Minnesota United Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók+106 a mérkőzésre Houston Dynamo (Home Draw Away)
Játssz felelősségteljesen