26.08.2026 13:00 Norway 1. Division 2026

FK Haugesund - Egersund IK előrejelzések és fogadási tippek

FK Haugesund és Egersund IK mérkőzése 26.08.2026-én, 13:00-kor kerül megrendezésre.

FK Haugesund
FK Haugesund
Egersund IK
Egersund IK

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb FK Haugesund vs Egersund IK fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Draw Away", ahol a várt eredmény "FK Haugesund" -164 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Draw Away
FK Haugesund
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) FK Haugesund - Egersund IK-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, jarix792 (az összesített profit ranglista 622. helyezettje), 3.05 profitot jósol, 5 tétet helyezve FK Haugesund kimenetelre (-164) a(z) Home Draw Away fogadási piacon.

jarix792
jarix792
Rang: 622/1253
Profit: -7.61
Home Draw Away
-164 for FK Haugesund
5/10
Várható profit 3.05

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) FK Haugesund - Egersund IK-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, jarix792 (-0.56% összesített hozammal) 3.05 profitot jósol, 5 tétet helyezve FK Haugesund kimenetelre (-164) a(z) Home Draw Away piacon.

jarix792
jarix792
Rang: 464/1253
Hozam: -0.56%
Home Draw Away
-164 for FK Haugesund
5/10
Várható profit 3.05

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) FK Haugesund - Egersund IK-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! jarix792, -7.83 ODI paraméterrel, 5 tétet tesz -164 szorzóval a(z) FK Haugesund kimenetelre a(z) Home Draw Away piacon. Ez 3.05 profitot hozhat.

jarix792
jarix792
Rang: 1258/1253
ODI: -7.83
Home Draw Away
-164 for FK Haugesund
5/10
Várható profit 3.05

A legjobb MI fogadási tippek a FK Haugesund vs Egersund IK meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a FK Haugesund vs Egersund IK mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a FK Haugesund fogadás a Home Draw Away piacon, -164 szorzóval, 5 téttel, jarix792 ajánlásával.

Home Draw Away
-164 for FK Haugesund
5/10
Várható profit 3.05

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő FK Haugesund vs Egersund IK mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 100% szavazattal FK Haugesund győzelme (-164 szorzóval). Emellett Egersund IK győzelmére (+380 szorzóval) 0% szavazott, míg 0% döntetlent jósol(+437 szorzóval).

1 100%
X 0%
2 0%

FK Haugesund vs Egersund IK Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-164 a mérkőzésre FK Haugesund (Home Draw Away)
Játssz felelősségteljesen