25.08.2026 12:00 Mexico WTA Monterrey 2026

Cristina Bucsa - Anna Bondár előrejelzések és fogadási tippek

Cristina Bucsa és Anna Bondár mérkőzése 25.08.2026-én, 12:00-kor kerül megrendezésre.

Cristina Bucsa
Anna Bondár

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Cristina Bucsa vs Anna Bondár fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Anna Bondár" -169 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
Anna Bondár
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Cristina Bucsa - Anna Bondár-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Wilhelmine (az összesített profit ranglista 1384. helyezettje), 5.9 profitot jósol, 10 tétet helyezve Anna Bondár kimenetelre (-169) a(z) Home Away fogadási piacon.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 1384/1244
Profit: -2329.27
Home Away
-169 for Anna Bondár
10/10
Várható profit 5.90

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Cristina Bucsa - Anna Bondár-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, Wilhelmine (-6.25% összesített hozammal) 5.9 profitot jósol, 10 tétet helyezve Anna Bondár kimenetelre (-169) a(z) Home Away piacon.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 692/1244
Hozam: -6.25%
Home Away
-169 for Anna Bondár
10/10
Várható profit 5.90

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Cristina Bucsa - Anna Bondár-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! Wilhelmine, -2557.46 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -169 szorzóval a(z) Anna Bondár kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 5.9 profitot hozhat.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 1383/1244
ODI: -2557.46
Home Away
-169 for Anna Bondár
10/10
Várható profit 5.90

A legjobb MI fogadási tippek a Cristina Bucsa vs Anna Bondár meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Cristina Bucsa vs Anna Bondár mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Anna Bondár fogadás a Home Away piacon, -169 szorzóval, 10 téttel, Wilhelmine ajánlásával.

Home Away
-169 for Anna Bondár
10/10
Várható profit 5.90

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Cristina Bucsa vs Anna Bondár mérkőzésre. A legtöbb szavazatot 100% arányban a Anna Bondár győzelme kapta (szorzó: -169). A Cristina Bucsa győzelmére 0% szavazat érkezett +103 szorzóval.

1 0%
2 100%

Cristina Bucsa vs Anna Bondár Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-169 a mérkőzésre Anna Bondár (Home Away)
Játssz felelősségteljesen