25.08.2026 11:00 United States US Open Women, Qualifications 2026

Joanna Garland - Leyre Romero Gormaz előrejelzések és fogadási tippek

Joanna Garland és Leyre Romero Gormaz mérkőzése 25.08.2026-én, 11:00-kor kerül megrendezésre.

Joanna Garland
Leyre Romero Gormaz

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Joanna Garland vs Leyre Romero Gormaz fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Leyre Romero Gormaz" +105 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
Leyre Romero Gormaz
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Joanna Garland - Leyre Romero Gormaz-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Zhubiitis (az összesített profit ranglista 1366. helyezettje), 10.5 profitot jósol, 10 tétet helyezve Leyre Romero Gormaz kimenetelre (+105) a(z) Home Away fogadási piacon.

Zhubiitis
Zhubiitis
Rang: 1366/1249
Profit: -853.1
Home Away
+105 for Leyre Romero Gormaz
10/10
Várható profit 10.50

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Joanna Garland - Leyre Romero Gormaz-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, Zhubiitis (-7.1% összesített hozammal) 10.5 profitot jósol, 10 tétet helyezve Leyre Romero Gormaz kimenetelre (+105) a(z) Home Away piacon.

Zhubiitis
Zhubiitis
Rang: 728/1249
Hozam: -7.1%
Home Away
+105 for Leyre Romero Gormaz
10/10
Várható profit 10.50

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Joanna Garland - Leyre Romero Gormaz-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! Zhubiitis, -23.94 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz +105 szorzóval a(z) Leyre Romero Gormaz kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 10.5 profitot hozhat.

Zhubiitis
Zhubiitis
Rang: 1309/1249
ODI: -23.94
Home Away
+105 for Leyre Romero Gormaz
10/10
Várható profit 10.50

A legjobb MI fogadási tippek a Joanna Garland vs Leyre Romero Gormaz meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Joanna Garland vs Leyre Romero Gormaz mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Leyre Romero Gormaz fogadás a Home Away piacon, +105 szorzóval, 10 téttel, Zhubiitis ajánlásával.

Home Away
+105 for Leyre Romero Gormaz
10/10
Várható profit 10.50

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Joanna Garland vs Leyre Romero Gormaz mérkőzésre. A legtöbb szavazatot 100% arányban a Leyre Romero Gormaz győzelme kapta (szorzó: +105). A Joanna Garland győzelmére 0% szavazat érkezett -125 szorzóval.

1 0%
2 100%

Joanna Garland vs Leyre Romero Gormaz Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók+105 a mérkőzésre Leyre Romero Gormaz (Home Away)
Játssz felelősségteljesen