24.10.2026 20:00 • United States • NBA Including Playoffs 2026/2027

Chicago Bulls - Washington Wizards előrejelzések és fogadási tippek

Chicago Bulls és Washington Wizards mérkőzése 24.10.2026-én, 20:00-kor kerül megrendezésre.

Chicago Bulls
Chicago Bulls
—
Washington Wizards
Washington Wizards

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Chicago Bulls vs Washington Wizards fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Chicago Bulls" -103 szorzóval, 2 felhasználó szerint a 3-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
Chicago Bulls
67%
2 a 3 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Chicago Bulls - Washington Wizards-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Betkönig2000⚽️🏀🥰 (az összesített profit ranglista 449. helyezettje), 8.6 profitot jósol, 10 tétet helyezve Washington Wizards kimenetelre (-116) a(z) Home Away fogadási piacon. Trickster+ ezzel szemben (az összesített profit ranglista 1865. helyezettje) -103 szorzóra adott tippet a(z) Chicago Bulls kimenetelre (Home Away), 10 tétet helyezve, hogy becsült 9.7 potenciális profitot érjen el. A harmadik legjövedelmezőbb taippadó (2077. ebben a szezonban), aphrodite, 9.7 potenciális profitot érhet el, 10 tétet helyezve -103 szorzóra a(z) Chicago Bulls kimenetelre a(z) Home Away piacon.

Betkönig2000⚽️🏀🥰
Rang: 449/1971
Profit: 6.03
Home Away
-116 for Washington Wizards
10/10
Várható profit 8.60
Trickster+
Trickster+
Rang: 1865/1971
Profit: -348.66
Home Away
-103 for Chicago Bulls
10/10
Várható profit 9.70
aphrodite
aphrodite
Rang: 2077/1971
Profit: -5021.75
Home Away
-103 for Chicago Bulls
10/10
Várható profit 9.70

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Chicago Bulls - Washington Wizards-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, Betkönig2000⚽️🏀🥰 (0.42% összesített hozammal) 8.6 profitot jósol, 10 tétet helyezve Washington Wizards kimenetelre (-116) a(z) Home Away piacon. A tippadók között ott van aphrodite is -6.5% hozammal, aki 10 tétet tesz a(z) Chicago Bulls kimenetelre (-103) szorzóval a(z) Home Away piacon. A becsült potenciális profit 9.7. Trickster+ (-15.27% hozammal) a Home Away piacon -103 szorzóval fogadott a(z) Chicago Bulls kimenetelre. 10 tét esetén, ha a tipp helyes, 9.7 profitot hozhat.

Betkönig2000⚽️🏀🥰
Rang: 619/1971
Hozam: 0.42%
Home Away
-116 for Washington Wizards
10/10
Várható profit 8.60
aphrodite
aphrodite
Rang: 1115/1971
Hozam: -6.5%
Home Away
-103 for Chicago Bulls
10/10
Várható profit 9.70
Trickster+
Trickster+
Rang: 1443/1971
Hozam: -15.27%
Home Away
-103 for Chicago Bulls
10/10
Várható profit 9.70

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Chicago Bulls - Washington Wizards-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! Trickster+, 2.17 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -103 szorzóval a(z) Chicago Bulls kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 9.7 profitot hozhat. Betkönig2000⚽️🏀🥰 (ODI: 0.37) fogadási tippet tett, hogy 8.6 profitot szerezzen, 10 tétet helyezve a(z) Washington Wizards kimenetelre (-116) a(z) Home Away fogadási piacon. Az összesített ranglista harmadik helyén (ODI: -4218.08) aphrodite a(z) Home Away piacot választotta, 10 tétet helyezve -103 szorzóval a(z) Chicago Bulls kimenetelre, 9.7 profitot becsülve.

Trickster+
Trickster+
Rang: 386/1971
ODI: 2.17
Home Away
-103 for Chicago Bulls
10/10
Várható profit 9.70
Betkönig2000⚽️🏀🥰
Rang: 605/1971
ODI: 0.37
Home Away
-116 for Washington Wizards
10/10
Várható profit 8.60
aphrodite
aphrodite
Rang: 2072/1971
ODI: -4218.08
Home Away
-103 for Chicago Bulls
10/10
Várható profit 9.70

A legjobb MI fogadási tippek a Chicago Bulls vs Washington Wizards meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Chicago Bulls vs Washington Wizards mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Washington Wizards fogadás a Home Away piacon, -116 szorzóval, 10 téttel, Betkönig2000⚽️🏀🥰 ajánlásával. Egy Chicago Bulls (-103) fogadás a Home Away piacon 10 téttel, Trickster+ ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának. Az algoritmus szerint a harmadik legvalószínűbb nyerő fogadás a Chicago Bulls a Home Away piacon, amelyre aphrodite 10 téttel fogad -103 szorzóval.

Home Away
-116 for Washington Wizards
10/10
Várható profit 8.60
Home Away
-103 for Chicago Bulls
10/10
Várható profit 9.70
Home Away
-103 for Chicago Bulls
10/10
Várható profit 9.70

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Chicago Bulls vs Washington Wizards mérkőzésre. A szavazatok 67%-ával a legtöbben a Chicago Bulls győzelmét jósolják (szorzó: -103). Eközben a Washington Wizards győzelmére 33% szavazat érkezett -116 szorzóval.

1 67%
2 33%

Chicago Bulls vs Washington Wizards Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-116 a mérkőzésre Washington Wizards (Home Away)
Játssz felelősségteljesen