24.10.2026 16:30 • Colombia • Primera B 2026

Barranquilla FC - Real Cartagena előrejelzések és fogadási tippek

Barranquilla FC és Real Cartagena mérkőzése 24.10.2026-én, 16:30-kor kerül megrendezésre.

Barranquilla FC
Barranquilla FC
—
Real Cartagena
Real Cartagena

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Barranquilla FC vs Real Cartagena fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Asian Handicap (1)", ahol a várt eredmény "Real Cartagena (-1), money back on draw" -115 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Asian Handicap (1)
Real Cartagena (-1), money back on draw
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Barranquilla FC - Real Cartagena-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Jarew13 (az összesített profit ranglista 647. helyezettje), 8.7 profitot jósol, 10 tétet helyezve Real Cartagena (-1), money back on draw kimenetelre (-115) a(z) Asian Handicap (1) fogadási piacon.

Jarew13
Rang: 647/1958
Profit: -0.4
Asian Handicap (1)
-115 for Real Cartagena (-1), money back on draw
10/10
Várható profit 8.70

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Barranquilla FC - Real Cartagena-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, Jarew13 (-1.0% összesített hozammal) 8.7 profitot jósol, 10 tétet helyezve Real Cartagena (-1), money back on draw kimenetelre (-115) a(z) Asian Handicap (1) piacon.

Jarew13
Rang: 698/1958
Hozam: -1.0%
Asian Handicap (1)
-115 for Real Cartagena (-1), money back on draw
10/10
Várható profit 8.70

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Barranquilla FC - Real Cartagena-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! Jarew13, -2.32 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -115 szorzóval a(z) Real Cartagena (-1), money back on draw kimenetelre a(z) Asian Handicap (1) piacon. Ez 8.7 profitot hozhat.

Jarew13
Rang: 1607/1958
ODI: -2.32
Asian Handicap (1)
-115 for Real Cartagena (-1), money back on draw
10/10
Várható profit 8.70

A legjobb MI fogadási tippek a Barranquilla FC vs Real Cartagena meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Barranquilla FC vs Real Cartagena mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Real Cartagena (-1), money back on draw fogadás a Asian Handicap (1) piacon, -115 szorzóval, 10 téttel, Jarew13 ajánlásával.

Asian Handicap (1)
-115 for Real Cartagena (-1), money back on draw
10/10
Várható profit 8.70

Barranquilla FC vs Real Cartagena Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-115 a mérkőzésre Real Cartagena (-1), money back on draw (Asian Handicap (1))
Játssz felelősségteljesen