24.10.2026 14:15 • Poland • Ekstraklasa 2026/2027

Wisła Kraków - Raków Częstochowa előrejelzések és fogadási tippek

Wisła Kraków és Raków Częstochowa mérkőzése 24.10.2026-én, 14:15-kor kerül megrendezésre.

TS Wisla Krakow
Wisła Kraków
—
Raków Częstochowa
Raków Częstochowa

Mire érdemes fogadni?

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Draw Away
Draw
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Wisła Kraków - Raków Częstochowa-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, 4lb3rt (az összesített profit ranglista 1259. helyezettje), 11.8 profitot jósol, 4 tétet helyezve Draw kimenetelre (+295) a(z) Home Draw Away fogadási piacon.

4lb3rt
Rang: 1259/1959
Profit: -34.12
Home Draw Away
+295 for Draw
4/10
Várható profit 11.80

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Wisła Kraków - Raków Częstochowa-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, 4lb3rt (-14.58% összesített hozammal) 11.8 profitot jósol, 4 tétet helyezve Draw kimenetelre (+295) a(z) Home Draw Away piacon.

4lb3rt
Rang: 1417/1959
Hozam: -14.58%
Home Draw Away
+295 for Draw
4/10
Várható profit 11.80

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Wisła Kraków - Raków Częstochowa-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! 4lb3rt, -0.21 ODI paraméterrel, 4 tétet tesz +295 szorzóval a(z) Draw kimenetelre a(z) Home Draw Away piacon. Ez 11.8 profitot hozhat.

4lb3rt
Rang: 1245/1959
ODI: -0.21
Home Draw Away
+295 for Draw
4/10
Várható profit 11.80

A legjobb MI fogadási tippek a Wisła Kraków vs Raków Częstochowa meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Wisła Kraków vs Raków Częstochowa mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Draw fogadás a Home Draw Away piacon, +295 szorzóval, 4 téttel, 4lb3rt ajánlásával.

Home Draw Away
+295 for Draw
4/10
Várható profit 11.80

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Wisła Kraków vs Raków Częstochowa mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 100% szavazattal a döntetlen (+295 szorzóval). Wisła Kraków győzelmére (-125 szorzóval) 0% szavazott, míg 0% Raków Częstochowa győzelmét jósolja(+261 szorzóval).

1 0%
X 100%
2 0%

Wisła Kraków vs Raków Częstochowa Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók+295 a mérkőzésre Draw (Home Draw Away)
Játssz felelősségteljesen