04.07.2026 21:40 United States MLB 2026

Arizona Diamondbacks - Milwaukee Brewers előrejelzések és fogadási tippek

Arizona Diamondbacks és Milwaukee Brewers mérkőzése 04.07.2026-én, 21:40-kor kerül megrendezésre.

Arizona Diamondbacks
Arizona Diamondbacks
Milwaukee Brewers
Milwaukee Brewers

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Arizona Diamondbacks vs Milwaukee Brewers fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Asian Handicap (3.5)", ahol a várt eredmény "Milwaukee Brewers (-3.5), money back on draw" +242 szorzóval, 2 felhasználó szerint a 2-ból. Egy másik népszerű fogadási lehetőség a(z) "Home Away" piac, ahol a várt eredmény "Milwaukee Brewers" (-152 szorzóval) a fogadók 100%-a szerint. Harmadik legnépszerűbbként a "Asian Handicap (1.5)" fogadási piacra a "Milwaukee Brewers (-1.5), money back on draw" kimenetelt +105 szorzóval 1 tippadó jósolt a 1 összes fogadó közül (100%).

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Asian Handicap (3.5)
Milwaukee Brewers (-3.5), money back on draw
100%
2 a 2 tippmesterből
Home Away
Milwaukee Brewers
100%
1 a 1 tippmesterből
Over/Under 10.5
Over
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Arizona Diamondbacks - Milwaukee Brewers-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Eudis1170 (az összesített profit ranglista 1416. helyezettje), 6.6 profitot jósol, 10 tétet helyezve Milwaukee Brewers kimenetelre (-152) a(z) Home Away fogadási piacon. fkd35 ezzel szemben (az összesített profit ranglista 1461. helyezettje) +242 szorzóra adott tippet a(z) Milwaukee Brewers (-3.5), money back on draw kimenetelre (Asian Handicap (3.5)), 8 tétet helyezve, hogy becsült 19.36 potenciális profitot érjen el. A harmadik legjövedelmezőbb taippadó (1815. ebben a szezonban), GAVIA, 19.76 potenciális profitot érhet el, 8 tétet helyezve +247 szorzóra a(z) Milwaukee Brewers (-3.5), money back on draw kimenetelre a(z) Asian Handicap (3.5) piacon.

Eudis1170
Rang: 1416/1842
Profit: -39.06
Home Away
-152 for Milwaukee Brewers
10/10
Várható profit 6.60
fkd35
Rang: 1461/1842
Profit: -43.12
Asian Handicap (3.5)
+242 for Milwaukee Brewers (-3.5), money back on draw
8/10
Várható profit 19.36
GAVIA
GAVIA
Rang: 1815/1842
Profit: -143.38
Asian Handicap (3.5)
+247 for Milwaukee Brewers (-3.5), money back on draw
8/10
Várható profit 19.76
M.Krapka
M.Krapka
Rang: 1948/1842
Profit: -261.39
Over/Under 10.5
+135 for Over
10/10
Várható profit 13.50
TEXO
TEXO
Rang: 2042/1842
Profit: -477.36
Over/Under 7.5
+175 for Under
10/10
Várható profit 17.50
1 2

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Arizona Diamondbacks - Milwaukee Brewers-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, fkd35 (-3.7% összesített hozammal) 19.36 profitot jósol, 8 tétet helyezve Milwaukee Brewers (-3.5), money back on draw kimenetelre (+242) a(z) Asian Handicap (3.5) piacon. A tippadók között ott van GAVIA is -5.39% hozammal, aki 8 tétet tesz a(z) Milwaukee Brewers (-3.5), money back on draw kimenetelre (+247) szorzóval a(z) Asian Handicap (3.5) piacon. A becsült potenciális profit 19.76. TEXO (-7.23% hozammal) a Over/Under 7.5 piacon +175 szorzóval fogadott a(z) Under kimenetelre. 10 tét esetén, ha a tipp helyes, 17.5 profitot hozhat.

fkd35
Rang: 855/1842
Hozam: -3.7%
Asian Handicap (3.5)
+242 for Milwaukee Brewers (-3.5), money back on draw
8/10
Várható profit 19.36
GAVIA
GAVIA
Rang: 933/1842
Hozam: -5.39%
Asian Handicap (3.5)
+247 for Milwaukee Brewers (-3.5), money back on draw
8/10
Várható profit 19.76
TEXO
TEXO
Rang: 1017/1842
Hozam: -7.23%
Over/Under 7.5
+175 for Under
10/10
Várható profit 17.50
TEXO
TEXO
Rang: 1017/1842
Hozam: -7.23%
Asian Handicap (1.5)
+105 for Milwaukee Brewers (-1.5), money back on draw
10/10
Várható profit 10.50
M.Krapka
M.Krapka
Rang: 1109/1842
Hozam: -9.51%
Over/Under 10.5
+135 for Over
10/10
Várható profit 13.50
1 2

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Arizona Diamondbacks - Milwaukee Brewers-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! GAVIA, 49.49 ODI paraméterrel, 8 tétet tesz +247 szorzóval a(z) Milwaukee Brewers (-3.5), money back on draw kimenetelre a(z) Asian Handicap (3.5) piacon. Ez 19.76 profitot hozhat. TEXO (ODI: 47.31) fogadási tippet tett, hogy 17.5 profitot szerezzen, 10 tétet helyezve a(z) Under kimenetelre (+175) a(z) Over/Under 7.5 fogadási piacon. Az összesített ranglista harmadik helyén (ODI: 26.57) M.Krapka a(z) Over/Under 10.5 piacot választotta, 10 tétet helyezve +135 szorzóval a(z) Over kimenetelre, 13.5 profitot becsülve.

GAVIA
GAVIA
Rang: 76/1842
ODI: 49.49
Asian Handicap (3.5)
+247 for Milwaukee Brewers (-3.5), money back on draw
8/10
Várható profit 19.76
TEXO
TEXO
Rang: 82/1842
ODI: 47.31
Over/Under 7.5
+175 for Under
10/10
Várható profit 17.50
TEXO
TEXO
Rang: 82/1842
ODI: 47.31
Asian Handicap (1.5)
+105 for Milwaukee Brewers (-1.5), money back on draw
10/10
Várható profit 10.50
M.Krapka
M.Krapka
Rang: 114/1842
ODI: 26.57
Over/Under 10.5
+135 for Over
10/10
Várható profit 13.50
fkd35
Rang: 242/1842
ODI: 6.51
Asian Handicap (3.5)
+242 for Milwaukee Brewers (-3.5), money back on draw
8/10
Várható profit 19.36
1 2

A legjobb MI fogadási tippek a Arizona Diamondbacks vs Milwaukee Brewers meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Arizona Diamondbacks vs Milwaukee Brewers mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Milwaukee Brewers fogadás a Home Away piacon, -152 szorzóval, 10 téttel, Eudis1170 ajánlásával. Egy Milwaukee Brewers (-3.5), money back on draw (+242) fogadás a Asian Handicap (3.5) piacon 8 téttel, fkd35 ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának. Az algoritmus szerint a harmadik legvalószínűbb nyerő fogadás a Milwaukee Brewers (-3.5), money back on draw a Asian Handicap (3.5) piacon, amelyre GAVIA 8 téttel fogad +247 szorzóval.

Home Away
-152 for Milwaukee Brewers
10/10
Várható profit 6.60
Asian Handicap (3.5)
+242 for Milwaukee Brewers (-3.5), money back on draw
8/10
Várható profit 19.36
Asian Handicap (3.5)
+247 for Milwaukee Brewers (-3.5), money back on draw
8/10
Várható profit 19.76
Over/Under 10.5
+135 for Over
10/10
Várható profit 13.50
Over/Under 7.5
+175 for Under
10/10
Várható profit 17.50
1 2

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Arizona Diamondbacks vs Milwaukee Brewers mérkőzésre. A legtöbb szavazatot 100% arányban a Milwaukee Brewers győzelme kapta (szorzó: -152). A Arizona Diamondbacks győzelmére 0% szavazat érkezett +131 szorzóval.

1 0%
2 100%

Arizona Diamondbacks vs Milwaukee Brewers Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-152 a mérkőzésre Milwaukee Brewers (Home Away)
Tipp 2:
Szorzók+135 a mérkőzésre Over (Over/Under 10.5)
Játssz felelősségteljesen