23.10.2026 14:00 • Belgium • Challenger Pro League 2026/2027

Anderlecht II - Lierse Kempenzonen előrejelzések és fogadási tippek

Anderlecht II és Lierse Kempenzonen mérkőzése 23.10.2026-én, 14:00-kor kerül megrendezésre.

Anderlecht II
Anderlecht II
—
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Anderlecht II vs Lierse Kempenzonen fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Asian Handicap (0.75)", ahol a várt eredmény "Lierse Kempenzonen (-0.75), money back on draw" +194 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Draw Away
Draw
75%
3 a 4 tippmesterből
Double Chance
X2
100%
1 a 1 tippmesterből
Over/Under 0.5, 1st Half
Over
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Anderlecht II - Lierse Kempenzonen-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Veselin09 (az összesített profit ranglista 281. helyezettje), 19.4 profitot jósol, 10 tétet helyezve Lierse Kempenzonen (-0.75), money back on draw kimenetelre (+194) a(z) Asian Handicap (0.75) fogadási piacon. Gsoko ezzel szemben (az összesített profit ranglista 1274. helyezettje) +276 szorzóra adott tippet a(z) Draw kimenetelre (Home Draw Away), 8 tétet helyezve, hogy becsült 22.08 potenciális profitot érjen el. A harmadik legjövedelmezőbb taippadó (1892. ebben a szezonban), IvanchoX , 10.1 potenciális profitot érhet el, 10 tétet helyezve +101 szorzóra a(z) Over kimenetelre a(z) Over/Under 3 piacon.

Veselin09
Veselin09
Rang: 281/1960
Profit: 18.02
Asian Handicap (0.75)
+194 for Lierse Kempenzonen (-0.75), money back on draw
10/10
Várható profit 19.40
Gsoko
Rang: 1274/1960
Profit: -36.12
Home Draw Away
+276 for Draw
8/10
Várható profit 22.08
IvanchoX
IvanchoX
Rang: 1892/1960
Profit: -431.93
Over/Under 3
+101 for Over
10/10
Várható profit 10.10
IvanchoX
IvanchoX
Rang: 1892/1960
Profit: -431.93
Home Draw Away
+261 for Draw
8/10
Várható profit 20.88
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rang: 1952/1960
Profit: -709.38
Home Draw Away
+165 for Anderlecht II
3/10
Várható profit 4.95
1 2

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Anderlecht II - Lierse Kempenzonen-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, Veselin09 (0.41% összesített hozammal) 19.4 profitot jósol, 10 tétet helyezve Lierse Kempenzonen (-0.75), money back on draw kimenetelre (+194) a(z) Asian Handicap (0.75) piacon. A tippadók között ott van IvanchoX is -2.98% hozammal, aki 10 tétet tesz a(z) Over kimenetelre (+101) szorzóval a(z) Over/Under 3 piacon. A becsült potenciális profit 10.1. Galstan (-4.03% hozammal) a Over/Under 0.5, 1st Half piacon -357 szorzóval fogadott a(z) Over kimenetelre. 10 tét esetén, ha a tipp helyes, 2.8 profitot hozhat.

Veselin09
Veselin09
Rang: 617/1960
Hozam: 0.41%
Asian Handicap (0.75)
+194 for Lierse Kempenzonen (-0.75), money back on draw
10/10
Várható profit 19.40
IvanchoX
IvanchoX
Rang: 837/1960
Hozam: -2.98%
Over/Under 3
+101 for Over
10/10
Várható profit 10.10
IvanchoX
IvanchoX
Rang: 837/1960
Hozam: -2.98%
Home Draw Away
+261 for Draw
8/10
Várható profit 20.88
Galstan
Galstan
Rang: 920/1960
Hozam: -4.03%
Over/Under 0.5, 1st Half
-357 for Over
10/10
Várható profit 2.80
DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Rang: 972/1960
Hozam: -4.61%
Double Chance
-196 for X2
10/10
Várható profit 5.10
1 2

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Anderlecht II - Lierse Kempenzonen-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! Galstan, 33.6 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -357 szorzóval a(z) Over kimenetelre a(z) Over/Under 0.5, 1st Half piacon. Ez 2.8 profitot hozhat. Gsoko (ODI: -3.19) fogadási tippet tett, hogy 22.08 profitot szerezzen, 8 tétet helyezve a(z) Draw kimenetelre (+276) a(z) Home Draw Away fogadási piacon. Az összesített ranglista harmadik helyén (ODI: -10.76) Veselin09 a(z) Asian Handicap (0.75) piacot választotta, 10 tétet helyezve +194 szorzóval a(z) Lierse Kempenzonen (-0.75), money back on draw kimenetelre, 19.4 profitot becsülve.

Galstan
Galstan
Rang: 128/1960
ODI: 33.6
Over/Under 0.5, 1st Half
-357 for Over
10/10
Várható profit 2.80
Gsoko
Rang: 1661/1960
ODI: -3.19
Home Draw Away
+276 for Draw
8/10
Várható profit 22.08
Veselin09
Veselin09
Rang: 1828/1960
ODI: -10.76
Asian Handicap (0.75)
+194 for Lierse Kempenzonen (-0.75), money back on draw
10/10
Várható profit 19.40
IvanchoX
IvanchoX
Rang: 1930/1960
ODI: -33.78
Over/Under 3
+101 for Over
10/10
Várható profit 10.10
IvanchoX
IvanchoX
Rang: 1930/1960
ODI: -33.78
Home Draw Away
+261 for Draw
8/10
Várható profit 20.88
1 2

A legjobb MI fogadási tippek a Anderlecht II vs Lierse Kempenzonen meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Anderlecht II vs Lierse Kempenzonen mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Lierse Kempenzonen (-0.75), money back on draw fogadás a Asian Handicap (0.75) piacon, +194 szorzóval, 10 téttel, Veselin09 ajánlásával. Egy Draw (+276) fogadás a Home Draw Away piacon 8 téttel, Gsoko ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának. Az algoritmus szerint a harmadik legvalószínűbb nyerő fogadás a Over a Over/Under 3 piacon, amelyre IvanchoX 10 téttel fogad +101 szorzóval.

Asian Handicap (0.75)
+194 for Lierse Kempenzonen (-0.75), money back on draw
10/10
Várható profit 19.40
Home Draw Away
+276 for Draw
8/10
Várható profit 22.08
Over/Under 3
+101 for Over
10/10
Várható profit 10.10
Home Draw Away
+261 for Draw
8/10
Várható profit 20.88
Home Draw Away
+165 for Anderlecht II
3/10
Várható profit 4.95
1 2

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Anderlecht II vs Lierse Kempenzonen mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 75% szavazattal a döntetlen (+238 szorzóval). Anderlecht II győzelmére (+165 szorzóval) 25% szavazott, míg 0% Lierse Kempenzonen győzelmét jósolja(+152 szorzóval).

1 25%
X 75%
2 0%

Anderlecht II vs Lierse Kempenzonen Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók+194 a mérkőzésre Lierse Kempenzonen (-0.75), money back on draw (Asian Handicap (0.75))
Tipp 2:
Szorzók+101 a mérkőzésre Over (Over/Under 3)
Játssz felelősségteljesen