23.10.2026 12:00 • Turkey • TBSL 2026/2027

Cayırova Belediyesi - Bursaspor előrejelzések és fogadási tippek

Cayırova Belediyesi és Bursaspor mérkőzése 23.10.2026-én, 12:00-kor kerül megrendezésre.

Cayırova Belediyesi
—
Bursaspor
Bursaspor

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Cayırova Belediyesi vs Bursaspor fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Bursaspor" +116 szorzóval, 2 felhasználó szerint a 2-ból. Egy másik népszerű fogadási lehetőség a(z) "Asian Handicap (-5.5)" piac, ahol a várt eredmény "Bursaspor (+5.5), money back on draw" (-182 szorzóval) a fogadók 100%-a szerint.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
Bursaspor
100%
2 a 2 tippmesterből
Over/Under 169.5
Over
50%
1 a 2 tippmesterből
Asian Handicap (-5.5)
Bursaspor (+5.5), money back on draw
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Cayırova Belediyesi - Bursaspor-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, abaco33 (az összesített profit ranglista 1983. helyezettje), 6.0 profitot jósol, 5 tétet helyezve Bursaspor kimenetelre (+120) a(z) Home Away fogadási piacon. Orythree ezzel szemben (az összesített profit ranglista 1992. helyezettje) -116 szorzóra adott tippet a(z) Under kimenetelre (Over/Under 169.5), 10 tétet helyezve, hogy becsült 8.6 potenciális profitot érjen el. A harmadik legjövedelmezőbb taippadó (1994. ebben a szezonban), KAKTUSZ29, 11.6 potenciális profitot érhet el, 10 tétet helyezve +116 szorzóra a(z) Bursaspor kimenetelre a(z) Home Away piacon.

abaco33
abaco33
Rang: 1983/1961
Profit: -903.71
Home Away
+120 for Bursaspor
5/10
Várható profit 6.00
Orythree
Orythree
Rang: 1992/1961
Profit: -992.16
Over/Under 169.5
-116 for Under
10/10
Várható profit 8.60
KAKTUSZ29
KAKTUSZ29
Rang: 1994/1961
Profit: -1031.07
Home Away
+116 for Bursaspor
10/10
Várható profit 11.60
DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Rang: 2038/1961
Profit: -1847.5
Asian Handicap (-5.5)
-182 for Bursaspor (+5.5), money back on draw
10/10
Várható profit 5.50
faro2013
faro2013
Rang: 2060/1961
Profit: -3981.14
Over/Under 169.5
-111 for Over
10/10
Várható profit 9.00

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Cayırova Belediyesi - Bursaspor-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, faro2013 (-4.01% összesített hozammal) 9.0 profitot jósol, 10 tétet helyezve Over kimenetelre (-111) a(z) Over/Under 169.5 piacon. A tippadók között ott van DaBigBadWolf is -4.61% hozammal, aki 10 tétet tesz a(z) Bursaspor (+5.5), money back on draw kimenetelre (-182) szorzóval a(z) Asian Handicap (-5.5) piacon. A becsült potenciális profit 5.5. Orythree (-4.84% hozammal) a Over/Under 169.5 piacon -116 szorzóval fogadott a(z) Under kimenetelre. 10 tét esetén, ha a tipp helyes, 8.6 profitot hozhat.

faro2013
faro2013
Rang: 918/1961
Hozam: -4.01%
Over/Under 169.5
-111 for Over
10/10
Várható profit 9.00
DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Rang: 972/1961
Hozam: -4.61%
Asian Handicap (-5.5)
-182 for Bursaspor (+5.5), money back on draw
10/10
Várható profit 5.50
Orythree
Orythree
Rang: 990/1961
Hozam: -4.84%
Over/Under 169.5
-116 for Under
10/10
Várható profit 8.60
abaco33
abaco33
Rang: 1048/1961
Hozam: -5.69%
Home Away
+120 for Bursaspor
5/10
Várható profit 6.00
KAKTUSZ29
KAKTUSZ29
Rang: 1204/1961
Hozam: -8.48%
Home Away
+116 for Bursaspor
10/10
Várható profit 11.60

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Cayırova Belediyesi - Bursaspor-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! Orythree, 11.74 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -116 szorzóval a(z) Under kimenetelre a(z) Over/Under 169.5 piacon. Ez 8.6 profitot hozhat. KAKTUSZ29 (ODI: -30.74) fogadási tippet tett, hogy 11.6 profitot szerezzen, 10 tétet helyezve a(z) Bursaspor kimenetelre (+116) a(z) Home Away fogadási piacon. Az összesített ranglista harmadik helyén (ODI: -43.03) DaBigBadWolf a(z) Asian Handicap (-5.5) piacot választotta, 10 tétet helyezve -182 szorzóval a(z) Bursaspor (+5.5), money back on draw kimenetelre, 5.5 profitot becsülve.

Orythree
Orythree
Rang: 221/1961
ODI: 11.74
Over/Under 169.5
-116 for Under
10/10
Várható profit 8.60
KAKTUSZ29
KAKTUSZ29
Rang: 1922/1961
ODI: -30.74
Home Away
+116 for Bursaspor
10/10
Várható profit 11.60
DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Rang: 1942/1961
ODI: -43.03
Asian Handicap (-5.5)
-182 for Bursaspor (+5.5), money back on draw
10/10
Várható profit 5.50
abaco33
abaco33
Rang: 2043/1961
ODI: -746.66
Home Away
+120 for Bursaspor
5/10
Várható profit 6.00
faro2013
faro2013
Rang: 2050/1961
ODI: -1664.6
Over/Under 169.5
-111 for Over
10/10
Várható profit 9.00

A legjobb MI fogadási tippek a Cayırova Belediyesi vs Bursaspor meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Cayırova Belediyesi vs Bursaspor mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Bursaspor fogadás a Home Away piacon, +120 szorzóval, 5 téttel, abaco33 ajánlásával. Egy Under (-116) fogadás a Over/Under 169.5 piacon 10 téttel, Orythree ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának. Az algoritmus szerint a harmadik legvalószínűbb nyerő fogadás a Bursaspor a Home Away piacon, amelyre KAKTUSZ29 10 téttel fogad +116 szorzóval.

Home Away
+120 for Bursaspor
5/10
Várható profit 6.00
Over/Under 169.5
-116 for Under
10/10
Várható profit 8.60
Home Away
+116 for Bursaspor
10/10
Várható profit 11.60
Asian Handicap (-5.5)
-182 for Bursaspor (+5.5), money back on draw
10/10
Várható profit 5.50
Over/Under 169.5
-111 for Over
10/10
Várható profit 9.00

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Cayırova Belediyesi vs Bursaspor mérkőzésre. A legtöbb szavazatot 100% arányban a Bursaspor győzelme kapta (szorzó: +116). A Cayırova Belediyesi győzelmére 0% szavazat érkezett -152 szorzóval.

1 0%
2 100%

Cayırova Belediyesi vs Bursaspor Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók+120 a mérkőzésre Bursaspor (Home Away)
Tipp 2:
Szorzók-116 a mérkőzésre Under (Over/Under 169.5)
Játssz felelősségteljesen