29.08.2026 20:20 Brazil Serie A 2026

Vasco da Gama - Cruzeiro előrejelzések és fogadási tippek

Vasco da Gama és Cruzeiro mérkőzése 29.08.2026-én, 20:20-kor kerül megrendezésre.

Vasco da Gama RJ
Vasco da Gama
Cruzeiro MG
Cruzeiro

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Vasco da Gama vs Cruzeiro fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Draw Away", ahol a várt eredmény "Cruzeiro" +285 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Draw Away
Cruzeiro
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Vasco da Gama - Cruzeiro-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Kibetchemu (az összesített profit ranglista 1297. helyezettje), 22.8 profitot jósol, 8 tétet helyezve Cruzeiro kimenetelre (+285) a(z) Home Draw Away fogadási piacon.

Kibetchemu
Kibetchemu
Rang: 1297/1323
Profit: -179.04
Home Draw Away
+285 for Cruzeiro
8/10
Várható profit 22.80

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Vasco da Gama - Cruzeiro-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, Kibetchemu (-2.98% összesített hozammal) 22.8 profitot jósol, 8 tétet helyezve Cruzeiro kimenetelre (+285) a(z) Home Draw Away piacon.

Kibetchemu
Kibetchemu
Rang: 618/1323
Hozam: -2.98%
Home Draw Away
+285 for Cruzeiro
8/10
Várható profit 22.80

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Vasco da Gama - Cruzeiro-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! Kibetchemu, -49.69 ODI paraméterrel, 8 tétet tesz +285 szorzóval a(z) Cruzeiro kimenetelre a(z) Home Draw Away piacon. Ez 22.8 profitot hozhat.

Kibetchemu
Kibetchemu
Rang: 1428/1323
ODI: -49.69
Home Draw Away
+285 for Cruzeiro
8/10
Várható profit 22.80

A legjobb MI fogadási tippek a Vasco da Gama vs Cruzeiro meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Vasco da Gama vs Cruzeiro mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Cruzeiro fogadás a Home Draw Away piacon, +285 szorzóval, 8 téttel, Kibetchemu ajánlásával.

Home Draw Away
+285 for Cruzeiro
8/10
Várható profit 22.80

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Vasco da Gama vs Cruzeiro mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 100% szavazattal Cruzeiro győzelme (+285 szorzóval). Vasco da Gama győzelmére (+105 szorzóval) 0% szavazott, míg 0% döntetlent jósol(+242 szorzóval).

1 0%
X 0%
2 100%

Vasco da Gama vs Cruzeiro Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók+285 a mérkőzésre Cruzeiro (Home Draw Away)
Játssz felelősségteljesen