30.08.2026 11:00 United States US Open 2026

Roman Andres Burruchaga - Karen Khachanov előrejelzések és fogadási tippek

Roman Andres Burruchaga és Karen Khachanov mérkőzése 30.08.2026-én, 11:00-kor kerül megrendezésre.

Roman Andres Burruchaga
Karen Khachanov

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Roman Andres Burruchaga vs Karen Khachanov fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Karen Khachanov" -370 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
Karen Khachanov
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Roman Andres Burruchaga - Karen Khachanov-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Chispitin77 (az összesített profit ranglista 1358. helyezettje), 2.7 profitot jósol, 10 tétet helyezve Karen Khachanov kimenetelre (-370) a(z) Home Away fogadási piacon.

Chispitin77
Chispitin77
Rang: 1358/1315
Profit: -340.5
Home Away
-370 for Karen Khachanov
10/10
Várható profit 2.70

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Roman Andres Burruchaga - Karen Khachanov-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, Chispitin77 (-14.78% összesített hozammal) 2.7 profitot jósol, 10 tétet helyezve Karen Khachanov kimenetelre (-370) a(z) Home Away piacon.

Chispitin77
Chispitin77
Rang: 995/1315
Hozam: -14.78%
Home Away
-370 for Karen Khachanov
10/10
Várható profit 2.70

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Roman Andres Burruchaga - Karen Khachanov-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! Chispitin77, 11.86 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -370 szorzóval a(z) Karen Khachanov kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 2.7 profitot hozhat.

Chispitin77
Chispitin77
Rang: 151/1315
ODI: 11.86
Home Away
-370 for Karen Khachanov
10/10
Várható profit 2.70

A legjobb MI fogadási tippek a Roman Andres Burruchaga vs Karen Khachanov meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Roman Andres Burruchaga vs Karen Khachanov mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Karen Khachanov fogadás a Home Away piacon, -370 szorzóval, 10 téttel, Chispitin77 ajánlásával.

Home Away
-370 for Karen Khachanov
10/10
Várható profit 2.70

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Roman Andres Burruchaga vs Karen Khachanov mérkőzésre. A legtöbb szavazatot 100% arányban a Karen Khachanov győzelme kapta (szorzó: -370). A Roman Andres Burruchaga győzelmére 0% szavazat érkezett +295 szorzóval.

1 0%
2 100%

Roman Andres Burruchaga vs Karen Khachanov Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-370 a mérkőzésre Karen Khachanov (Home Away)
Játssz felelősségteljesen