26.08.2026 05:30 Japan Emperor Cup 2026/2027

Tokushima Vortis - FC Tokushima előrejelzések és fogadási tippek

Tokushima Vortis és FC Tokushima mérkőzése 26.08.2026-én, 05:30-kor kerül megrendezésre.

Tokushima Vortis
Tokushima Vortis
FC Tokushima

Mire érdemes fogadni?

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Over/Under 3
Over
100%
1 a 1 tippmesterből
Correct Score
1:1
100%
1 a 1 tippmesterből
Home Draw Away
Draw
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Tokushima Vortis - FC Tokushima-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, AandN (az összesített profit ranglista 1049. helyezettje), 4.0 profitot jósol, 10 tétet helyezve Over kimenetelre (-250) a(z) Over/Under 3 fogadási piacon. oddssoccer ezzel szemben (az összesített profit ranglista 1372. helyezettje) -120 szorzóra adott tippet a(z) Over kimenetelre (Over/Under 3.75), 10 tétet helyezve, hogy becsült 8.3 potenciális profitot érjen el. A harmadik legjövedelmezőbb taippadó (1375. ebben a szezonban), magno brito, 29.64 potenciális profitot érhet el, 6 tétet helyezve +494 szorzóra a(z) 1:1 kimenetelre a(z) Correct Score piacon.

AandN
AandN
Rang: 1049/1271
Profit: -69.3
Over/Under 3
-250 for Over
10/10
Várható profit 4.00
oddssoccer
oddssoccer
Rang: 1372/1271
Profit: -497.6
Over/Under 3.75
-120 for Over
10/10
Várható profit 8.30
magno brito
magno brito
Rang: 1375/1271
Profit: -522.42
Correct Score
+494 for 1:1
6/10
Várható profit 29.64
KrólSzamanów
KrólSzamanów
Rang: 1384/1271
Profit: -593.87
Over/Under 1.5, 1st Half
-125 for Over
10/10
Várható profit 8.00
abreujg78
abreujg78
Rang: 1424/1271
Profit: -7060.94
Home Draw Away
+570 for Draw
6/10
Várható profit 34.20

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Tokushima Vortis - FC Tokushima-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, AandN (-0.62% összesített hozammal) 4.0 profitot jósol, 10 tétet helyezve Over kimenetelre (-250) a(z) Over/Under 3 piacon. A tippadók között ott van KrólSzamanów is -2.33% hozammal, aki 10 tétet tesz a(z) Over kimenetelre (-125) szorzóval a(z) Over/Under 1.5, 1st Half piacon. A becsült potenciális profit 8.0. magno brito (-8.84% hozammal) a Correct Score piacon +494 szorzóval fogadott a(z) 1:1 kimenetelre. 6 tét esetén, ha a tipp helyes, 29.64 profitot hozhat.

AandN
AandN
Rang: 472/1271
Hozam: -0.62%
Over/Under 3
-250 for Over
10/10
Várható profit 4.00
KrólSzamanów
KrólSzamanów
Rang: 550/1271
Hozam: -2.33%
Over/Under 1.5, 1st Half
-125 for Over
10/10
Várható profit 8.00
magno brito
magno brito
Rang: 816/1271
Hozam: -8.84%
Correct Score
+494 for 1:1
6/10
Várható profit 29.64
oddssoccer
oddssoccer
Rang: 845/1271
Hozam: -9.92%
Over/Under 3.75
-120 for Over
10/10
Várható profit 8.30
abreujg78
abreujg78
Rang: 1013/1271
Hozam: -18.55%
Home Draw Away
+570 for Draw
6/10
Várható profit 34.20

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Tokushima Vortis - FC Tokushima-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! KrólSzamanów, 1625.63 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -125 szorzóval a(z) Over kimenetelre a(z) Over/Under 1.5, 1st Half piacon. Ez 8.0 profitot hozhat. magno brito (ODI: 464.82) fogadási tippet tett, hogy 29.64 profitot szerezzen, 6 tétet helyezve a(z) 1:1 kimenetelre (+494) a(z) Correct Score fogadási piacon. Az összesített ranglista harmadik helyén (ODI: -6.05) AandN a(z) Over/Under 3 piacot választotta, 10 tétet helyezve -250 szorzóval a(z) Over kimenetelre, 4.0 profitot becsülve.

KrólSzamanów
KrólSzamanów
Rang: 1/1271
ODI: 1625.63
Over/Under 1.5, 1st Half
-125 for Over
10/10
Várható profit 8.00
magno brito
magno brito
Rang: 10/1271
ODI: 464.82
Correct Score
+494 for 1:1
6/10
Várható profit 29.64
AandN
AandN
Rang: 1243/1271
ODI: -6.05
Over/Under 3
-250 for Over
10/10
Várható profit 4.00
oddssoccer
oddssoccer
Rang: 1268/1271
ODI: -7.68
Over/Under 3.75
-120 for Over
10/10
Várható profit 8.30
abreujg78
abreujg78
Rang: 1422/1271
ODI: -9721.17
Home Draw Away
+570 for Draw
6/10
Várható profit 34.20

A legjobb MI fogadási tippek a Tokushima Vortis vs FC Tokushima meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Tokushima Vortis vs FC Tokushima mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Over fogadás a Over/Under 3 piacon, -250 szorzóval, 10 téttel, AandN ajánlásával. Egy Over (-120) fogadás a Over/Under 3.75 piacon 10 téttel, oddssoccer ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának. Az algoritmus szerint a harmadik legvalószínűbb nyerő fogadás a 1:1 a Correct Score piacon, amelyre magno brito 6 téttel fogad +494 szorzóval.

Over/Under 3
-250 for Over
10/10
Várható profit 4.00
Over/Under 3.75
-120 for Over
10/10
Várható profit 8.30
Correct Score
+494 for 1:1
6/10
Várható profit 29.64
Over/Under 1.5, 1st Half
-125 for Over
10/10
Várható profit 8.00
Home Draw Away
+570 for Draw
6/10
Várható profit 34.20

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Tokushima Vortis vs FC Tokushima mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 100% szavazattal a döntetlen (+570 szorzóval). Tokushima Vortis győzelmére (-909 szorzóval) 0% szavazott, míg 0% FC Tokushima győzelmét jósolja(+855 szorzóval).

1 0%
X 100%
2 0%
Előrejelzés:
Szorzók+494 a mérkőzésre Tokushima Vortis 1:1 FC Tokushima

Tokushima Vortis vs FC Tokushima Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-250 a mérkőzésre Over (Over/Under 3)
Tipp 2:
Szorzók+570 a mérkőzésre Draw (Home Draw Away)
Játssz felelősségteljesen