27.08.2026 12:30 United States US Open Women, Qualifications 2026

Tamara Zidansek - Bianca Vanessa Andreescu előrejelzések és fogadási tippek

Tamara Zidansek és Bianca Vanessa Andreescu mérkőzése 27.08.2026-én, 12:30-kor kerül megrendezésre.

Tamara Zidansek
Bianca Vanessa Andreescu

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Tamara Zidansek vs Bianca Vanessa Andreescu fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Bianca Vanessa Andreescu" -400 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 2-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
Bianca Vanessa Andreescu
50%
1 a 2 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Tamara Zidansek - Bianca Vanessa Andreescu-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, pojterher (az összesített profit ranglista 1356. helyezettje), 2.5 profitot jósol, 10 tétet helyezve Bianca Vanessa Andreescu kimenetelre (-400) a(z) Home Away fogadási piacon. Lisbeth S. ezzel szemben (az összesített profit ranglista 1432. helyezettje) +257 szorzóra adott tippet a(z) Tamara Zidansek kimenetelre (Home Away), 8 tétet helyezve, hogy becsült 20.56 potenciális profitot érjen el.

pojterher
pojterher
Rang: 1356/1286
Profit: -377.28
Home Away
-400 for Bianca Vanessa Andreescu
10/10
Várható profit 2.50
Lisbeth S.
Lisbeth S.
Rang: 1432/1286
Profit: -1336.96
Home Away
+257 for Tamara Zidansek
8/10
Várható profit 20.56

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Tamara Zidansek - Bianca Vanessa Andreescu-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, pojterher (-5.72% összesített hozammal) 2.5 profitot jósol, 10 tétet helyezve Bianca Vanessa Andreescu kimenetelre (-400) a(z) Home Away piacon. A tippadók között ott van Lisbeth S. is -19.81% hozammal, aki 8 tétet tesz a(z) Tamara Zidansek kimenetelre (+257) szorzóval a(z) Home Away piacon. A becsült potenciális profit 20.56.

pojterher
pojterher
Rang: 702/1286
Hozam: -5.72%
Home Away
-400 for Bianca Vanessa Andreescu
10/10
Várható profit 2.50
Lisbeth S.
Lisbeth S.
Rang: 1049/1286
Hozam: -19.81%
Home Away
+257 for Tamara Zidansek
8/10
Várható profit 20.56

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Tamara Zidansek - Bianca Vanessa Andreescu-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! pojterher, -11.99 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -400 szorzóval a(z) Bianca Vanessa Andreescu kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 2.5 profitot hozhat. Lisbeth S. (ODI: -214.64) fogadási tippet tett, hogy 20.56 profitot szerezzen, 8 tétet helyezve a(z) Tamara Zidansek kimenetelre (+257) a(z) Home Away fogadási piacon.

pojterher
pojterher
Rang: 1312/1286
ODI: -11.99
Home Away
-400 for Bianca Vanessa Andreescu
10/10
Várható profit 2.50
Lisbeth S.
Lisbeth S.
Rang: 1424/1286
ODI: -214.64
Home Away
+257 for Tamara Zidansek
8/10
Várható profit 20.56

A legjobb MI fogadási tippek a Tamara Zidansek vs Bianca Vanessa Andreescu meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Tamara Zidansek vs Bianca Vanessa Andreescu mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Bianca Vanessa Andreescu fogadás a Home Away piacon, -400 szorzóval, 10 téttel, pojterher ajánlásával. Egy Tamara Zidansek (+257) fogadás a Home Away piacon 8 téttel, Lisbeth S. ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának.

Home Away
-400 for Bianca Vanessa Andreescu
10/10
Várható profit 2.50
Home Away
+257 for Tamara Zidansek
8/10
Várható profit 20.56

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Tamara Zidansek vs Bianca Vanessa Andreescu mérkőzésre. A legtöbb szavazatot 50% arányban a Bianca Vanessa Andreescu győzelme kapta (szorzó: -400). A Tamara Zidansek győzelmére 50% szavazat érkezett +257 szorzóval.

1 50%
2 50%

Tamara Zidansek vs Bianca Vanessa Andreescu Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-400 a mérkőzésre Bianca Vanessa Andreescu (Home Away)
Játssz felelősségteljesen