05.07.2026 14:10 United States ATP Challenger Newport 2026

Stefan Kozlov - Áidan Mayo előrejelzések és fogadási tippek

Stefan Kozlov és Áidan Mayo mérkőzése 05.07.2026-én, 14:10-kor kerül megrendezésre.

Stefan Kozlov
Áidan Mayo

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Stefan Kozlov vs Áidan Mayo fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Áidan Mayo" -133 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
Áidan Mayo
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Stefan Kozlov - Áidan Mayo-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Jarecczak (az összesített profit ranglista 2041. helyezettje), 7.5 profitot jósol, 10 tétet helyezve Áidan Mayo kimenetelre (-133) a(z) Home Away fogadási piacon.

Jarecczak
Jarecczak
Rang: 2041/1863
Profit: -369.96
Home Away
-133 for Áidan Mayo
10/10
Várható profit 7.50

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Stefan Kozlov - Áidan Mayo-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, Jarecczak (-3.52% összesített hozammal) 7.5 profitot jósol, 10 tétet helyezve Áidan Mayo kimenetelre (-133) a(z) Home Away piacon.

Jarecczak
Jarecczak
Rang: 851/1863
Hozam: -3.52%
Home Away
-133 for Áidan Mayo
10/10
Várható profit 7.50

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Stefan Kozlov - Áidan Mayo-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! Jarecczak, 18.48 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -133 szorzóval a(z) Áidan Mayo kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 7.5 profitot hozhat.

Jarecczak
Jarecczak
Rang: 138/1863
ODI: 18.48
Home Away
-133 for Áidan Mayo
10/10
Várható profit 7.50

A legjobb MI fogadási tippek a Stefan Kozlov vs Áidan Mayo meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Stefan Kozlov vs Áidan Mayo mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Áidan Mayo fogadás a Home Away piacon, -133 szorzóval, 10 téttel, Jarecczak ajánlásával.

Home Away
-133 for Áidan Mayo
10/10
Várható profit 7.50

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Stefan Kozlov vs Áidan Mayo mérkőzésre. A legtöbb szavazatot 100% arányban a Áidan Mayo győzelme kapta (szorzó: -133). A Stefan Kozlov győzelmére 0% szavazat érkezett +108 szorzóval.

1 0%
2 100%

Stefan Kozlov vs Áidan Mayo Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-133 a mérkőzésre Áidan Mayo (Home Away)
Játssz felelősségteljesen