29.07.2026 05:30 Republic of Korea KBO 2026

SSG Landers (Wyverns) - Doosan Bears előrejelzések és fogadási tippek

SSG Landers (Wyverns) és Doosan Bears mérkőzése 29.07.2026-én, 05:30-kor kerül megrendezésre.

SSG Landers (Wyverns)
Doosan Bears
Doosan Bears

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb SSG Landers (Wyverns) vs Doosan Bears fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Doosan Bears" -135 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
Doosan Bears
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) SSG Landers (Wyverns) - Doosan Bears-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, abreujg78 (az összesített profit ranglista 2188. helyezettje), 7.4 profitot jósol, 10 tétet helyezve Doosan Bears kimenetelre (-135) a(z) Home Away fogadási piacon.

abreujg78
abreujg78
Rang: 2188/2024
Profit: -1287.13
Home Away
-135 for Doosan Bears
10/10
Várható profit 7.40

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) SSG Landers (Wyverns) - Doosan Bears-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, abreujg78 (-11.76% összesített hozammal) 7.4 profitot jósol, 10 tétet helyezve Doosan Bears kimenetelre (-135) a(z) Home Away piacon.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1217/2024
Hozam: -11.76%
Home Away
-135 for Doosan Bears
10/10
Várható profit 7.40

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) SSG Landers (Wyverns) - Doosan Bears-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! abreujg78, -247.29 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -135 szorzóval a(z) Doosan Bears kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 7.4 profitot hozhat.

abreujg78
abreujg78
Rang: 2190/2024
ODI: -247.29
Home Away
-135 for Doosan Bears
10/10
Várható profit 7.40

A legjobb MI fogadási tippek a SSG Landers (Wyverns) vs Doosan Bears meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a SSG Landers (Wyverns) vs Doosan Bears mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Doosan Bears fogadás a Home Away piacon, -135 szorzóval, 10 téttel, abreujg78 ajánlásával.

Home Away
-135 for Doosan Bears
10/10
Várható profit 7.40

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő SSG Landers (Wyverns) vs Doosan Bears mérkőzésre. A legtöbb szavazatot 100% arányban a Doosan Bears győzelme kapta (szorzó: -135). A SSG Landers (Wyverns) győzelmére 0% szavazat érkezett +116 szorzóval.

1 0%
2 100%

SSG Landers (Wyverns) vs Doosan Bears Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-135 a mérkőzésre Doosan Bears (Home Away)
Játssz felelősségteljesen