29.07.2026 07:30 China China League 2 2026

Lanzhou Longyuan Athletic - Taian Tiankuang előrejelzések és fogadási tippek

Lanzhou Longyuan Athletic és Taian Tiankuang mérkőzése 29.07.2026-én, 07:30-kor kerül megrendezésre.

Lanzhou Longyuan Athletic
Taian Tiankuang
Taian Tiankuang

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Lanzhou Longyuan Athletic vs Taian Tiankuang fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Draw Away", ahol a várt eredmény "Taian Tiankuang" +144 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Draw Away
Taian Tiankuang
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Lanzhou Longyuan Athletic - Taian Tiankuang-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, abreujg78 (az összesített profit ranglista 2188. helyezettje), 14.4 profitot jósol, 10 tétet helyezve Taian Tiankuang kimenetelre (+144) a(z) Home Draw Away fogadási piacon.

abreujg78
abreujg78
Rang: 2188/2024
Profit: -1287.13
Home Draw Away
+144 for Taian Tiankuang
10/10
Várható profit 14.40

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Lanzhou Longyuan Athletic - Taian Tiankuang-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, abreujg78 (-11.76% összesített hozammal) 14.4 profitot jósol, 10 tétet helyezve Taian Tiankuang kimenetelre (+144) a(z) Home Draw Away piacon.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1217/2024
Hozam: -11.76%
Home Draw Away
+144 for Taian Tiankuang
10/10
Várható profit 14.40

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Lanzhou Longyuan Athletic - Taian Tiankuang-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! abreujg78, -247.29 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz +144 szorzóval a(z) Taian Tiankuang kimenetelre a(z) Home Draw Away piacon. Ez 14.4 profitot hozhat.

abreujg78
abreujg78
Rang: 2190/2024
ODI: -247.29
Home Draw Away
+144 for Taian Tiankuang
10/10
Várható profit 14.40

A legjobb MI fogadási tippek a Lanzhou Longyuan Athletic vs Taian Tiankuang meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Lanzhou Longyuan Athletic vs Taian Tiankuang mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Taian Tiankuang fogadás a Home Draw Away piacon, +144 szorzóval, 10 téttel, abreujg78 ajánlásával.

Home Draw Away
+144 for Taian Tiankuang
10/10
Várható profit 14.40

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Lanzhou Longyuan Athletic vs Taian Tiankuang mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 100% szavazattal Taian Tiankuang győzelme (+144 szorzóval). Lanzhou Longyuan Athletic győzelmére (+173 szorzóval) 0% szavazott, míg 0% döntetlent jósol(+133 szorzóval).

1 0%
X 0%
2 100%

Lanzhou Longyuan Athletic vs Taian Tiankuang Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók+144 a mérkőzésre Taian Tiankuang (Home Draw Away)
Játssz felelősségteljesen