21.10.2026 14:30 • Malta • Premier League 2026/2027

Saint Patrick FC Zabbar - Sliema Wanderers FC előrejelzések és fogadási tippek

Saint Patrick FC Zabbar és Sliema Wanderers FC mérkőzése 21.10.2026-én, 14:30-kor kerül megrendezésre.

Saint Patrick FC Zabbar
Saint Patrick FC Zabbar
—
Sliema Wanderers FC
Sliema Wanderers FC

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Saint Patrick FC Zabbar vs Sliema Wanderers FC fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Draw Away", ahol a várt eredmény "Sliema Wanderers FC" -294 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Draw Away
Sliema Wanderers FC
100%
1 a 1 tippmesterből
Double Chance
X2
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Saint Patrick FC Zabbar - Sliema Wanderers FC-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Pongo Pigmeus (az összesített profit ranglista 1169. helyezettje), 1.9 profitot jósol, 10 tétet helyezve X2 kimenetelre (-526) a(z) Double Chance fogadási piacon. abreujg78 ezzel szemben (az összesített profit ranglista 2034. helyezettje) -294 szorzóra adott tippet a(z) Sliema Wanderers FC kimenetelre (Home Draw Away), 10 tétet helyezve, hogy becsült 3.4 potenciális profitot érjen el.

Pongo Pigmeus
Pongo Pigmeus
Rang: 1169/1927
Profit: -23.89
Double Chance
-526 for X2
10/10
Várható profit 1.90
abreujg78
abreujg78
Rang: 2034/1927
Profit: -37760.2
Home Draw Away
-294 for Sliema Wanderers FC
10/10
Várható profit 3.40

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Saint Patrick FC Zabbar - Sliema Wanderers FC-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, Pongo Pigmeus (-0.4% összesített hozammal) 1.9 profitot jósol, 10 tétet helyezve X2 kimenetelre (-526) a(z) Double Chance piacon. A tippadók között ott van abreujg78 is -17.89% hozammal, aki 10 tétet tesz a(z) Sliema Wanderers FC kimenetelre (-294) szorzóval a(z) Home Draw Away piacon. A becsült potenciális profit 3.4.

Pongo Pigmeus
Pongo Pigmeus
Rang: 664/1927
Hozam: -0.4%
Double Chance
-526 for X2
10/10
Várható profit 1.90
abreujg78
abreujg78
Rang: 1467/1927
Hozam: -17.89%
Home Draw Away
-294 for Sliema Wanderers FC
10/10
Várható profit 3.40

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Saint Patrick FC Zabbar - Sliema Wanderers FC-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! Pongo Pigmeus, -5.1 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -526 szorzóval a(z) X2 kimenetelre a(z) Double Chance piacon. Ez 1.9 profitot hozhat. abreujg78 (ODI: -43682.8) fogadási tippet tett, hogy 3.4 profitot szerezzen, 10 tétet helyezve a(z) Sliema Wanderers FC kimenetelre (-294) a(z) Home Draw Away fogadási piacon.

Pongo Pigmeus
Pongo Pigmeus
Rang: 1706/1927
ODI: -5.1
Double Chance
-526 for X2
10/10
Várható profit 1.90
abreujg78
abreujg78
Rang: 2031/1927
ODI: -43682.8
Home Draw Away
-294 for Sliema Wanderers FC
10/10
Várható profit 3.40

A legjobb MI fogadási tippek a Saint Patrick FC Zabbar vs Sliema Wanderers FC meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Saint Patrick FC Zabbar vs Sliema Wanderers FC mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a X2 fogadás a Double Chance piacon, -526 szorzóval, 10 téttel, Pongo Pigmeus ajánlásával. Egy Sliema Wanderers FC (-294) fogadás a Home Draw Away piacon 10 téttel, abreujg78 ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának.

Double Chance
-526 for X2
10/10
Várható profit 1.90
Home Draw Away
-294 for Sliema Wanderers FC
10/10
Várható profit 3.40

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Saint Patrick FC Zabbar vs Sliema Wanderers FC mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 100% szavazattal Sliema Wanderers FC győzelme (-294 szorzóval). Saint Patrick FC Zabbar győzelmére (+271 szorzóval) 0% szavazott, míg 0% döntetlent jósol(+160 szorzóval).

1 0%
X 0%
2 100%

Saint Patrick FC Zabbar vs Sliema Wanderers FC Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-526 a mérkőzésre X2 (Double Chance)
Játssz felelősségteljesen