21.10.2026 11:00 • Estonia • Meistriliiga 2026

Harju Jalgpallikool - Flora Tallinn előrejelzések és fogadási tippek

Harju Jalgpallikool és Flora Tallinn mérkőzése 21.10.2026-én, 11:00-kor kerül megrendezésre.

Harju Jalgpallikool
Harju Jalgpallikool
—
Flora Tallinn
Flora Tallinn

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Harju Jalgpallikool vs Flora Tallinn fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Draw Away", ahol a várt eredmény "Flora Tallinn" -116 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Draw Away
Flora Tallinn
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Harju Jalgpallikool - Flora Tallinn-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Juri777 (az összesített profit ranglista 121. helyezettje), 8.6 profitot jósol, 10 tétet helyezve Flora Tallinn kimenetelre (-116) a(z) Home Draw Away fogadási piacon.

Juri777
Juri777
Rang: 121/1926
Profit: 58.24
Home Draw Away
-116 for Flora Tallinn
10/10
Várható profit 8.60

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Harju Jalgpallikool - Flora Tallinn-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, Juri777 (0.25% összesített hozammal) 8.6 profitot jósol, 10 tétet helyezve Flora Tallinn kimenetelre (-116) a(z) Home Draw Away piacon.

Juri777
Juri777
Rang: 621/1926
Hozam: 0.25%
Home Draw Away
-116 for Flora Tallinn
10/10
Várható profit 8.60

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Harju Jalgpallikool - Flora Tallinn-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! Juri777, -199.02 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -116 szorzóval a(z) Flora Tallinn kimenetelre a(z) Home Draw Away piacon. Ez 8.6 profitot hozhat.

Juri777
Juri777
Rang: 1958/1926
ODI: -199.02
Home Draw Away
-116 for Flora Tallinn
10/10
Várható profit 8.60

A legjobb MI fogadási tippek a Harju Jalgpallikool vs Flora Tallinn meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Harju Jalgpallikool vs Flora Tallinn mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Flora Tallinn fogadás a Home Draw Away piacon, -116 szorzóval, 10 téttel, Juri777 ajánlásával.

Home Draw Away
-116 for Flora Tallinn
10/10
Várható profit 8.60

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Harju Jalgpallikool vs Flora Tallinn mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 100% szavazattal Flora Tallinn győzelme (-116 szorzóval). Harju Jalgpallikool győzelmére (+242 szorzóval) 0% szavazott, míg 0% döntetlent jósol(+314 szorzóval).

1 0%
X 0%
2 100%

Harju Jalgpallikool vs Flora Tallinn Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-116 a mérkőzésre Flora Tallinn (Home Draw Away)
Játssz felelősségteljesen