21.10.2026 18:30 • Brazil • NBB 2026/2027

Pato Basquete - Club Athletico Paulistano előrejelzések és fogadási tippek

Pato Basquete és Club Athletico Paulistano mérkőzése 21.10.2026-én, 18:30-kor kerül megrendezésre.

Pato Basquete
—
Club Athletico Paulistano

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Pato Basquete vs Club Athletico Paulistano fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Club Athletico Paulistano" -385 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
Club Athletico Paulistano
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Pato Basquete - Club Athletico Paulistano-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, mich81 (az összesített profit ranglista 2031. helyezettje), 2.6 profitot jósol, 10 tétet helyezve Club Athletico Paulistano kimenetelre (-385) a(z) Home Away fogadási piacon.

mich81
mich81
Rang: 2031/1938
Profit: -4784.99
Home Away
-385 for Club Athletico Paulistano
10/10
Várható profit 2.60

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Pato Basquete - Club Athletico Paulistano-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, mich81 (-4.49% összesített hozammal) 2.6 profitot jósol, 10 tétet helyezve Club Athletico Paulistano kimenetelre (-385) a(z) Home Away piacon.

mich81
mich81
Rang: 956/1938
Hozam: -4.49%
Home Away
-385 for Club Athletico Paulistano
10/10
Várható profit 2.60

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Pato Basquete - Club Athletico Paulistano-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! mich81, 438.92 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -385 szorzóval a(z) Club Athletico Paulistano kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 2.6 profitot hozhat.

mich81
mich81
Rang: 22/1938
ODI: 438.92
Home Away
-385 for Club Athletico Paulistano
10/10
Várható profit 2.60

A legjobb MI fogadási tippek a Pato Basquete vs Club Athletico Paulistano meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Pato Basquete vs Club Athletico Paulistano mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Club Athletico Paulistano fogadás a Home Away piacon, -385 szorzóval, 10 téttel, mich81 ajánlásával.

Home Away
-385 for Club Athletico Paulistano
10/10
Várható profit 2.60

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Pato Basquete vs Club Athletico Paulistano mérkőzésre. A legtöbb szavazatot 100% arányban a Club Athletico Paulistano győzelme kapta (szorzó: -385). A Pato Basquete győzelmére 0% szavazat érkezett +295 szorzóval.

1 0%
2 100%

Pato Basquete vs Club Athletico Paulistano Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-385 a mérkőzésre Club Athletico Paulistano (Home Away)
Játssz felelősségteljesen