02.08.2026 14:15 Slovenia Prva liga 2026/2027

NK Olimpija Ljubljana - Aluminij előrejelzések és fogadási tippek

NK Olimpija Ljubljana és Aluminij mérkőzése 02.08.2026-én, 14:15-kor kerül megrendezésre.

NK Olimpija Ljubljana
NK Olimpija Ljubljana
Aluminij
Aluminij

Mire érdemes fogadni?

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Correct Score
2:1
100%
1 a 1 tippmesterből
Both Teams To Score
Yes
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) NK Olimpija Ljubljana - Aluminij-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Red Fury (az összesített profit ranglista 505. helyezettje), 7.2 profitot jósol, 10 tétet helyezve Yes kimenetelre (-139) a(z) Both Teams To Score fogadási piacon. Serbiangreen ezzel szemben (az összesített profit ranglista 506. helyezettje) +722 szorzóra adott tippet a(z) 2:1 kimenetelre (Correct Score), 6 tétet helyezve, hogy becsült 43.32 potenciális profitot érjen el.

Red Fury
Red Fury
Rang: 505/587
Profit: -54.54
Both Teams To Score
-139 for Yes
10/10
Várható profit 7.20
Serbiangreen
Serbiangreen
Rang: 506/587
Profit: -56.16
Correct Score
+722 for 2:1
6/10
Várható profit 43.32

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) NK Olimpija Ljubljana - Aluminij-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, Serbiangreen (-11.63% összesített hozammal) 43.32 profitot jósol, 6 tétet helyezve 2:1 kimenetelre (+722) a(z) Correct Score piacon. A tippadók között ott van Red Fury is -14.9% hozammal, aki 10 tétet tesz a(z) Yes kimenetelre (-139) szorzóval a(z) Both Teams To Score piacon. A becsült potenciális profit 7.2.

Serbiangreen
Serbiangreen
Rang: 368/587
Hozam: -11.63%
Correct Score
+722 for 2:1
6/10
Várható profit 43.32
Red Fury
Red Fury
Rang: 398/587
Hozam: -14.9%
Both Teams To Score
-139 for Yes
10/10
Várható profit 7.20

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) NK Olimpija Ljubljana - Aluminij-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! Serbiangreen, -0.06 ODI paraméterrel, 6 tétet tesz +722 szorzóval a(z) 2:1 kimenetelre a(z) Correct Score piacon. Ez 43.32 profitot hozhat. Red Fury (ODI: -2.13) fogadási tippet tett, hogy 7.2 profitot szerezzen, 10 tétet helyezve a(z) Yes kimenetelre (-139) a(z) Both Teams To Score fogadási piacon.

Serbiangreen
Serbiangreen
Rang: 330/587
ODI: -0.06
Correct Score
+722 for 2:1
6/10
Várható profit 43.32
Red Fury
Red Fury
Rang: 496/587
ODI: -2.13
Both Teams To Score
-139 for Yes
10/10
Várható profit 7.20

A legjobb MI fogadási tippek a NK Olimpija Ljubljana vs Aluminij meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a NK Olimpija Ljubljana vs Aluminij mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Yes fogadás a Both Teams To Score piacon, -139 szorzóval, 10 téttel, Red Fury ajánlásával. Egy 2:1 (+722) fogadás a Correct Score piacon 6 téttel, Serbiangreen ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának.

Both Teams To Score
-139 for Yes
10/10
Várható profit 7.20
Correct Score
+722 for 2:1
6/10
Várható profit 43.32
Előrejelzés:
Szorzók+722 a mérkőzésre NK Olimpija Ljubljana 2:1 Aluminij

NK Olimpija Ljubljana vs Aluminij Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-139 a mérkőzésre Yes (Both Teams To Score)
Játssz felelősségteljesen