21.09.2026 12:00 Serbia Prva Liga 2026/2027

Napredak Krusevac - FK Smederevo előrejelzések és fogadási tippek

Napredak Krusevac és FK Smederevo mérkőzése 21.09.2026-én, 12:00-kor kerül megrendezésre.

Napredak Krusevac
Napredak Krusevac
FK Smederevo
FK Smederevo

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Napredak Krusevac vs FK Smederevo fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Draw Away", ahol a várt eredmény "Napredak Krusevac" -588 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Draw Away
Napredak Krusevac
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Napredak Krusevac - FK Smederevo-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Chris1980 (az összesített profit ranglista 1689. helyezettje), 1.7 profitot jósol, 10 tétet helyezve Napredak Krusevac kimenetelre (-588) a(z) Home Draw Away fogadási piacon.

Chris1980
Chris1980
Rang: 1689/1631
Profit: -2221.39
Home Draw Away
-588 for Napredak Krusevac
10/10
Várható profit 1.70

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Napredak Krusevac - FK Smederevo-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, Chris1980 (-8.13% összesített hozammal) 1.7 profitot jósol, 10 tétet helyezve Napredak Krusevac kimenetelre (-588) a(z) Home Draw Away piacon.

Chris1980
Chris1980
Rang: 986/1631
Hozam: -8.13%
Home Draw Away
-588 for Napredak Krusevac
10/10
Várható profit 1.70

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Napredak Krusevac - FK Smederevo-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! Chris1980, -265.45 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -588 szorzóval a(z) Napredak Krusevac kimenetelre a(z) Home Draw Away piacon. Ez 1.7 profitot hozhat.

Chris1980
Chris1980
Rang: 1666/1631
ODI: -265.45
Home Draw Away
-588 for Napredak Krusevac
10/10
Várható profit 1.70

A legjobb MI fogadási tippek a Napredak Krusevac vs FK Smederevo meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Napredak Krusevac vs FK Smederevo mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Napredak Krusevac fogadás a Home Draw Away piacon, -588 szorzóval, 10 téttel, Chris1980 ajánlásával.

Home Draw Away
-588 for Napredak Krusevac
10/10
Várható profit 1.70

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Napredak Krusevac vs FK Smederevo mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 100% szavazattal Napredak Krusevac győzelme (-588 szorzóval). Emellett FK Smederevo győzelmére ( szorzóval) 0% szavazott, míg 0% döntetlent jósol( szorzóval).

1 100%
X 0%
2 0%

Napredak Krusevac vs FK Smederevo Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-588 a mérkőzésre Napredak Krusevac (Home Draw Away)
Játssz felelősségteljesen