27.09.2026 16:30 • Jamaica • Premier League 2026/2027

Molynes United FC - Tru-Juice előrejelzések és fogadási tippek

Molynes United FC és Tru-Juice mérkőzése 27.09.2026-én, 16:30-kor kerül megrendezésre.

Molynes United FC
Molynes United FC
—
Tru-Juice

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Molynes United FC vs Tru-Juice fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Draw Away", ahol a várt eredmény "Tru-Juice" +162 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Over/Under 0.5, 1st Half
Under
100%
1 a 1 tippmesterből
Home Draw Away
Tru-Juice
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Molynes United FC - Tru-Juice-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, szem55 (az összesített profit ranglista 1739. helyezettje), 17.12 profitot jósol, 8 tétet helyezve Under kimenetelre (+214) a(z) Over/Under 0.5, 1st Half fogadási piacon. abreujg78 ezzel szemben (az összesített profit ranglista 1805. helyezettje) +162 szorzóra adott tippet a(z) Tru-Juice kimenetelre (Home Draw Away), 10 tétet helyezve, hogy becsült 16.2 potenciális profitot érjen el.

szem55
szem55
Rang: 1739/1684
Profit: -852.55
Over/Under 0.5, 1st Half
+214 for Under
8/10
Várható profit 17.12
abreujg78
abreujg78
Rang: 1805/1684
Profit: -27902.1
Home Draw Away
+162 for Tru-Juice
10/10
Várható profit 16.20

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Molynes United FC - Tru-Juice-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, szem55 (-8.44% összesített hozammal) 17.12 profitot jósol, 8 tétet helyezve Under kimenetelre (+214) a(z) Over/Under 0.5, 1st Half piacon. A tippadók között ott van abreujg78 is -18.55% hozammal, aki 10 tétet tesz a(z) Tru-Juice kimenetelre (+162) szorzóval a(z) Home Draw Away piacon. A becsült potenciális profit 16.2.

szem55
szem55
Rang: 1037/1684
Hozam: -8.44%
Over/Under 0.5, 1st Half
+214 for Under
8/10
Várható profit 17.12
abreujg78
abreujg78
Rang: 1306/1684
Hozam: -18.55%
Home Draw Away
+162 for Tru-Juice
10/10
Várható profit 16.20

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Molynes United FC - Tru-Juice-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! szem55, -68.22 ODI paraméterrel, 8 tétet tesz +214 szorzóval a(z) Under kimenetelre a(z) Over/Under 0.5, 1st Half piacon. Ez 17.12 profitot hozhat. abreujg78 (ODI: -32174.9) fogadási tippet tett, hogy 16.2 profitot szerezzen, 10 tétet helyezve a(z) Tru-Juice kimenetelre (+162) a(z) Home Draw Away fogadási piacon.

szem55
szem55
Rang: 1719/1684
ODI: -68.22
Over/Under 0.5, 1st Half
+214 for Under
8/10
Várható profit 17.12
abreujg78
abreujg78
Rang: 1803/1684
ODI: -32174.9
Home Draw Away
+162 for Tru-Juice
10/10
Várható profit 16.20

A legjobb MI fogadási tippek a Molynes United FC vs Tru-Juice meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Molynes United FC vs Tru-Juice mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Under fogadás a Over/Under 0.5, 1st Half piacon, +214 szorzóval, 8 téttel, szem55 ajánlásával. Egy Tru-Juice (+162) fogadás a Home Draw Away piacon 10 téttel, abreujg78 ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának.

Over/Under 0.5, 1st Half
+214 for Under
8/10
Várható profit 17.12
Home Draw Away
+162 for Tru-Juice
10/10
Várható profit 16.20

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Molynes United FC vs Tru-Juice mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 100% szavazattal Tru-Juice győzelme (+162 szorzóval). Molynes United FC győzelmére (+135 szorzóval) 0% szavazott, míg 0% döntetlent jósol(+223 szorzóval).

1 0%
X 0%
2 100%

Molynes United FC vs Tru-Juice Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók+214 a mérkőzésre Under (Over/Under 0.5, 1st Half)
Tipp 2:
Szorzók+162 a mérkőzésre Tru-Juice (Home Draw Away)
Játssz felelősségteljesen