30.08.2026 16:00 World LCS Summer 2026

Lyon Gaming - Team Liquid előrejelzések és fogadási tippek

Lyon Gaming és Team Liquid mérkőzése 30.08.2026-én, 16:00-kor kerül megrendezésre.

Lyon Gaming
Team Liquid
Team Liquid

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Lyon Gaming vs Team Liquid fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Winner", ahol a várt eredmény "Team Liquid" +101 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Winner
Team Liquid
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Lyon Gaming - Team Liquid-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, abreujg78 (az összesített profit ranglista 1501. helyezettje), 10.1 profitot jósol, 10 tétet helyezve Team Liquid kimenetelre (+101) a(z) Winner fogadási piacon.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1501/1341
Profit: -9798.47
Winner
+101 for Team Liquid
10/10
Várható profit 10.10

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Lyon Gaming - Team Liquid-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, abreujg78 (-20.75% összesített hozammal) 10.1 profitot jósol, 10 tétet helyezve Team Liquid kimenetelre (+101) a(z) Winner piacon.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1108/1341
Hozam: -20.75%
Winner
+101 for Team Liquid
10/10
Várható profit 10.10

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Lyon Gaming - Team Liquid-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! abreujg78, -12349.0 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz +101 szorzóval a(z) Team Liquid kimenetelre a(z) Winner piacon. Ez 10.1 profitot hozhat.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1499/1341
ODI: -12349.0
Winner
+101 for Team Liquid
10/10
Várható profit 10.10

A legjobb MI fogadási tippek a Lyon Gaming vs Team Liquid meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Lyon Gaming vs Team Liquid mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Team Liquid fogadás a Winner piacon, +101 szorzóval, 10 téttel, abreujg78 ajánlásával.

Winner
+101 for Team Liquid
10/10
Várható profit 10.10

Lyon Gaming vs Team Liquid Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók+101 a mérkőzésre Team Liquid (Winner)
Játssz felelősségteljesen