01.07.2026 08:20 United Kingdom Wimbledon Women 2026

Katerina Siniakova - Nikola Bartunková előrejelzések és fogadási tippek

Katerina Siniakova és Nikola Bartunková mérkőzése 01.07.2026-én, 08:20-kor kerül megrendezésre.

Katerina Siniakova
Nikola Bartunková

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Katerina Siniakova vs Nikola Bartunková fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Katerina Siniakova" -189 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Correct Score
0:2
100%
1 a 1 tippmesterből
Home Away
Katerina Siniakova
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Katerina Siniakova - Nikola Bartunková-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, bazu80 (az összesített profit ranglista 154. helyezettje), 5.3 profitot jósol, 10 tétet helyezve Katerina Siniakova kimenetelre (-189) a(z) Home Away fogadási piacon. RobertM86 ezzel szemben (az összesített profit ranglista 1974. helyezettje) +342 szorzóra adott tippet a(z) 0:2 kimenetelre (Correct Score), 8 tétet helyezve, hogy becsült 27.36 potenciális profitot érjen el.

bazu80
bazu80
Rang: 154/1774
Profit: 40.3
Home Away
-189 for Katerina Siniakova
10/10
Várható profit 5.30
RobertM86
RobertM86
Rang: 1974/1774
Profit: -549.46
Correct Score
+342 for 0:2
8/10
Várható profit 27.36

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Katerina Siniakova - Nikola Bartunková-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, bazu80 (5.24% összesített hozammal) 5.3 profitot jósol, 10 tétet helyezve Katerina Siniakova kimenetelre (-189) a(z) Home Away piacon. A tippadók között ott van RobertM86 is -16.06% hozammal, aki 8 tétet tesz a(z) 0:2 kimenetelre (+342) szorzóval a(z) Correct Score piacon. A becsült potenciális profit 27.36.

bazu80
bazu80
Rang: 484/1774
Hozam: 5.24%
Home Away
-189 for Katerina Siniakova
10/10
Várható profit 5.30
RobertM86
RobertM86
Rang: 1268/1774
Hozam: -16.06%
Correct Score
+342 for 0:2
8/10
Várható profit 27.36

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Katerina Siniakova - Nikola Bartunková-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! bazu80, 2.06 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -189 szorzóval a(z) Katerina Siniakova kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 5.3 profitot hozhat. RobertM86 (ODI: -44.58) fogadási tippet tett, hogy 27.36 profitot szerezzen, 8 tétet helyezve a(z) 0:2 kimenetelre (+342) a(z) Correct Score fogadási piacon.

bazu80
bazu80
Rang: 347/1774
ODI: 2.06
Home Away
-189 for Katerina Siniakova
10/10
Várható profit 5.30
RobertM86
RobertM86
Rang: 1899/1774
ODI: -44.58
Correct Score
+342 for 0:2
8/10
Várható profit 27.36

A legjobb MI fogadási tippek a Katerina Siniakova vs Nikola Bartunková meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Katerina Siniakova vs Nikola Bartunková mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a 0:2 fogadás a Correct Score piacon, +342 szorzóval, 8 téttel, RobertM86 ajánlásával. Egy Katerina Siniakova (-189) fogadás a Home Away piacon 10 téttel, bazu80 ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának.

Correct Score
+342 for 0:2
8/10
Várható profit 27.36
Home Away
-189 for Katerina Siniakova
10/10
Várható profit 5.30

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Katerina Siniakova vs Nikola Bartunková mérkőzésre. A szavazatok 100%-ával a legtöbben a Katerina Siniakova győzelmét jósolják (szorzó: -189). Eközben a Nikola Bartunková győzelmére 0% szavazat érkezett +162 szorzóval.

1 100%
2 0%
Előrejelzés:
Szorzók+342 a mérkőzésre Katerina Siniakova 0:2 Nikola Bartunková

Katerina Siniakova vs Nikola Bartunková Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-189 a mérkőzésre Katerina Siniakova (Home Away)
Játssz felelősségteljesen