21.09.2026 06:00 Italy ATP Challenger Genova 2 2026

Javier Barranco Cosano - John Sperle előrejelzések és fogadási tippek

Javier Barranco Cosano és John Sperle mérkőzése 21.09.2026-én, 06:00-kor kerül megrendezésre.

Javier Barranco Cosano
John Sperle

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Javier Barranco Cosano vs John Sperle fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "John Sperle" +133 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
John Sperle
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Javier Barranco Cosano - John Sperle-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, abreujg78 (az összesített profit ranglista 1720. helyezettje), 13.3 profitot jósol, 10 tétet helyezve John Sperle kimenetelre (+133) a(z) Home Away fogadási piacon.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1720/1631
Profit: -24264.9
Home Away
+133 for John Sperle
10/10
Várható profit 13.30

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Javier Barranco Cosano - John Sperle-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, abreujg78 (-18.87% összesített hozammal) 13.3 profitot jósol, 10 tétet helyezve John Sperle kimenetelre (+133) a(z) Home Away piacon.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1249/1631
Hozam: -18.87%
Home Away
+133 for John Sperle
10/10
Várható profit 13.30

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Javier Barranco Cosano - John Sperle-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! abreujg78, -27216.8 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz +133 szorzóval a(z) John Sperle kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 13.3 profitot hozhat.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1718/1631
ODI: -27216.8
Home Away
+133 for John Sperle
10/10
Várható profit 13.30

A legjobb MI fogadási tippek a Javier Barranco Cosano vs John Sperle meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Javier Barranco Cosano vs John Sperle mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a John Sperle fogadás a Home Away piacon, +133 szorzóval, 10 téttel, abreujg78 ajánlásával.

Home Away
+133 for John Sperle
10/10
Várható profit 13.30

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Javier Barranco Cosano vs John Sperle mérkőzésre. A legtöbb szavazatot 100% arányban a John Sperle győzelme kapta (szorzó: +133). A Javier Barranco Cosano győzelmére 0% szavazat érkezett -161 szorzóval.

1 0%
2 100%

Javier Barranco Cosano vs John Sperle Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók+133 a mérkőzésre John Sperle (Home Away)
Játssz felelősségteljesen