23.10.2026 07:30 • India • Indian Super League 2026/2027

Inter Kashi FC - East Bengal FC előrejelzések és fogadási tippek

Inter Kashi FC és East Bengal FC mérkőzése 23.10.2026-én, 07:30-kor kerül megrendezésre.

Inter Kashi FC
Inter Kashi FC
—
East Bengal FC
East Bengal FC

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Inter Kashi FC vs East Bengal FC fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Asian Handicap (0)", ahol a várt eredmény "Inter Kashi FC (0), money back on draw" +825 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Asian Handicap (0)
Inter Kashi FC (0), money back on draw
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Inter Kashi FC - East Bengal FC-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, supcio (az összesített profit ranglista 2040. helyezettje), 49.5 profitot jósol, 6 tétet helyezve Inter Kashi FC (0), money back on draw kimenetelre (+825) a(z) Asian Handicap (0) fogadási piacon.

supcio
supcio
Rang: 2040/1952
Profit: -3445.01
Asian Handicap (0)
+825 for Inter Kashi FC (0), money back on draw
6/10
Várható profit 49.50

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Inter Kashi FC - East Bengal FC-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, supcio (-8.7% összesített hozammal) 49.5 profitot jósol, 6 tétet helyezve Inter Kashi FC (0), money back on draw kimenetelre (+825) a(z) Asian Handicap (0) piacon.

supcio
supcio
Rang: 1209/1952
Hozam: -8.7%
Asian Handicap (0)
+825 for Inter Kashi FC (0), money back on draw
6/10
Várható profit 49.50

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Inter Kashi FC - East Bengal FC-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! supcio, -1836.7 ODI paraméterrel, 6 tétet tesz +825 szorzóval a(z) Inter Kashi FC (0), money back on draw kimenetelre a(z) Asian Handicap (0) piacon. Ez 49.5 profitot hozhat.

supcio
supcio
Rang: 2035/1952
ODI: -1836.7
Asian Handicap (0)
+825 for Inter Kashi FC (0), money back on draw
6/10
Várható profit 49.50

A legjobb MI fogadási tippek a Inter Kashi FC vs East Bengal FC meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Inter Kashi FC vs East Bengal FC mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Inter Kashi FC (0), money back on draw fogadás a Asian Handicap (0) piacon, +825 szorzóval, 6 téttel, supcio ajánlásával.

Asian Handicap (0)
+825 for Inter Kashi FC (0), money back on draw
6/10
Várható profit 49.50

Inter Kashi FC vs East Bengal FC Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók+825 a mérkőzésre Inter Kashi FC (0), money back on draw (Asian Handicap (0))
Játssz felelősségteljesen