25.08.2026 09:30 United Kingdom ATP Challenger Roehampton 2 2026

Inaki Montes-de la Torre - Gabi Adrián Boitan előrejelzések és fogadási tippek

Inaki Montes-de la Torre és Gabi Adrián Boitan mérkőzése 25.08.2026-én, 09:30-kor kerül megrendezésre.

Inaki Montes-de la Torre
Gabi Adrián Boitan

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Inaki Montes-de la Torre vs Gabi Adrián Boitan fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Gabi Adrián Boitan" -179 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
Gabi Adrián Boitan
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Inaki Montes-de la Torre - Gabi Adrián Boitan-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, abreujg78 (az összesített profit ranglista 1406. helyezettje), 5.6 profitot jósol, 10 tétet helyezve Gabi Adrián Boitan kimenetelre (-179) a(z) Home Away fogadási piacon.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1406/1254
Profit: -6727.13
Home Away
-179 for Gabi Adrián Boitan
10/10
Várható profit 5.60

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Inaki Montes-de la Torre - Gabi Adrián Boitan-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, abreujg78 (-19.93% összesített hozammal) 5.6 profitot jósol, 10 tétet helyezve Gabi Adrián Boitan kimenetelre (-179) a(z) Home Away piacon.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1014/1254
Hozam: -19.93%
Home Away
-179 for Gabi Adrián Boitan
10/10
Várható profit 5.60

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Inaki Montes-de la Torre - Gabi Adrián Boitan-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! abreujg78, -9101.14 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -179 szorzóval a(z) Gabi Adrián Boitan kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 5.6 profitot hozhat.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1404/1254
ODI: -9101.14
Home Away
-179 for Gabi Adrián Boitan
10/10
Várható profit 5.60

A legjobb MI fogadási tippek a Inaki Montes-de la Torre vs Gabi Adrián Boitan meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Inaki Montes-de la Torre vs Gabi Adrián Boitan mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Gabi Adrián Boitan fogadás a Home Away piacon, -179 szorzóval, 10 téttel, abreujg78 ajánlásával.

Home Away
-179 for Gabi Adrián Boitan
10/10
Várható profit 5.60

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Inaki Montes-de la Torre vs Gabi Adrián Boitan mérkőzésre. A legtöbb szavazatot 100% arányban a Gabi Adrián Boitan győzelme kapta (szorzó: -179). A Inaki Montes-de la Torre győzelmére 0% szavazat érkezett -345 szorzóval.

1 0%
2 100%

Inaki Montes-de la Torre vs Gabi Adrián Boitan Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-179 a mérkőzésre Gabi Adrián Boitan (Home Away)
Játssz felelősségteljesen