28.07.2026 05:10 Czech Republic ATP Challenger Liberec 2026

Guido Ivan Justo - Sascha Gueymard Wayenburg előrejelzések és fogadási tippek

Guido Ivan Justo és Sascha Gueymard Wayenburg mérkőzése 28.07.2026-én, 05:10-kor kerül megrendezésre.

Guido Ivan Justo
Sascha Gueymard Wayenburg

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Guido Ivan Justo vs Sascha Gueymard Wayenburg fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Guido Ivan Justo" -120 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
Guido Ivan Justo
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Guido Ivan Justo - Sascha Gueymard Wayenburg-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, novons (az összesített profit ranglista 2082. helyezettje), 8.3 profitot jósol, 10 tétet helyezve Guido Ivan Justo kimenetelre (-120) a(z) Home Away fogadási piacon.

novons
novons
Rang: 2082/2009
Profit: -472.28
Home Away
-120 for Guido Ivan Justo
10/10
Várható profit 8.30

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Guido Ivan Justo - Sascha Gueymard Wayenburg-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, novons (-5.51% összesített hozammal) 8.3 profitot jósol, 10 tétet helyezve Guido Ivan Justo kimenetelre (-120) a(z) Home Away piacon.

novons
novons
Rang: 923/2009
Hozam: -5.51%
Home Away
-120 for Guido Ivan Justo
10/10
Várható profit 8.30

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Guido Ivan Justo - Sascha Gueymard Wayenburg-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! novons, -12.07 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -120 szorzóval a(z) Guido Ivan Justo kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 8.3 profitot hozhat.

novons
novons
Rang: 2005/2009
ODI: -12.07
Home Away
-120 for Guido Ivan Justo
10/10
Várható profit 8.30

A legjobb MI fogadási tippek a Guido Ivan Justo vs Sascha Gueymard Wayenburg meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Guido Ivan Justo vs Sascha Gueymard Wayenburg mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Guido Ivan Justo fogadás a Home Away piacon, -120 szorzóval, 10 téttel, novons ajánlásával.

Home Away
-120 for Guido Ivan Justo
10/10
Várható profit 8.30

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Guido Ivan Justo vs Sascha Gueymard Wayenburg mérkőzésre. A szavazatok 100%-ával a legtöbben a Guido Ivan Justo győzelmét jósolják (szorzó: -120). Eközben a Sascha Gueymard Wayenburg győzelmére 0% szavazat érkezett +101 szorzóval.

1 100%
2 0%

Guido Ivan Justo vs Sascha Gueymard Wayenburg Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-120 a mérkőzésre Guido Ivan Justo (Home Away)
Játssz felelősségteljesen