30.08.2026 17:30 Brazil Serie A 2026

Grêmio - Chapecoense SC előrejelzések és fogadási tippek

Grêmio és Chapecoense SC mérkőzése 30.08.2026-én, 17:30-kor kerül megrendezésre.

Gremio Porto Alegrense RS
Grêmio
Chapecoense SC
Chapecoense SC

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Grêmio vs Chapecoense SC fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Draw Away", ahol a várt eredmény "Grêmio" -189 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Draw Away
Grêmio
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Grêmio - Chapecoense SC-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Demon888 (az összesített profit ranglista 1302. helyezettje), 5.3 profitot jósol, 10 tétet helyezve Grêmio kimenetelre (-189) a(z) Home Draw Away fogadási piacon.

Demon888
Rang: 1302/1322
Profit: -185.46
Home Draw Away
-189 for Grêmio
10/10
Várható profit 5.30

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Grêmio - Chapecoense SC-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, Demon888 (-6.29% összesített hozammal) 5.3 profitot jósol, 10 tétet helyezve Grêmio kimenetelre (-189) a(z) Home Draw Away piacon.

Demon888
Rang: 768/1322
Hozam: -6.29%
Home Draw Away
-189 for Grêmio
10/10
Várható profit 5.30

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Grêmio - Chapecoense SC-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! Demon888, -9.42 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -189 szorzóval a(z) Grêmio kimenetelre a(z) Home Draw Away piacon. Ez 5.3 profitot hozhat.

Demon888
Rang: 1335/1322
ODI: -9.42
Home Draw Away
-189 for Grêmio
10/10
Várható profit 5.30

A legjobb MI fogadási tippek a Grêmio vs Chapecoense SC meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Grêmio vs Chapecoense SC mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Grêmio fogadás a Home Draw Away piacon, -189 szorzóval, 10 téttel, Demon888 ajánlásával.

Home Draw Away
-189 for Grêmio
10/10
Várható profit 5.30

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Grêmio vs Chapecoense SC mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 100% szavazattal Grêmio győzelme (-189 szorzóval). Emellett Chapecoense SC győzelmére (+475 szorzóval) 0% szavazott, míg 0% döntetlent jósol(+295 szorzóval).

1 100%
X 0%
2 0%

Grêmio vs Chapecoense SC Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-189 a mérkőzésre Grêmio (Home Draw Away)
Játssz felelősségteljesen