22.09.2026 14:00 Netherlands KNVB Beker Cup 2026/2027

FC Volendam - SV Spakenburg előrejelzések és fogadási tippek

FC Volendam és SV Spakenburg mérkőzése 22.09.2026-én, 14:00-kor kerül megrendezésre.

FC Volendam
FC Volendam
SV Spakenburg
SV Spakenburg

Mire érdemes fogadni?

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Draw Away
Draw
67%
2 a 3 tippmesterből
Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
1 a 1 tippmesterből
Over/Under 2.25
Over
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) FC Volendam - SV Spakenburg-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, дима денисенко (az összesített profit ranglista 83. helyezettje), 9.7 profitot jósol, 10 tétet helyezve Over kimenetelre (-103) a(z) Over/Under 1.5, 1st Half fogadási piacon. Graceto ezzel szemben (az összesített profit ranglista 105. helyezettje) +209 szorzóra adott tippet a(z) FC Volendam kimenetelre (Home Draw Away), 8 tétet helyezve, hogy becsült 16.72 potenciális profitot érjen el. A harmadik legjövedelmezőbb taippadó (1644. ebben a szezonban), Samou22, 3.4 potenciális profitot érhet el, 10 tétet helyezve -294 szorzóra a(z) Over kimenetelre a(z) Over/Under 2.25 piacon.

дима денисенко
дима денисенко
Rang: 83/1642
Profit: 79.7
Over/Under 1.5, 1st Half
-103 for Over
10/10
Várható profit 9.70
Graceto
Graceto
Rang: 105/1642
Profit: 62.98
Home Draw Away
+209 for FC Volendam
8/10
Várható profit 16.72
Samou22
Samou22
Rang: 1644/1642
Profit: -660.62
Over/Under 2.25
-294 for Over
10/10
Várható profit 3.40
Chris1980
Chris1980
Rang: 1720/1642
Profit: -2462.39
Home Draw Away
+238 for Draw
8/10
Várható profit 19.04
abreujg78
abreujg78
Rang: 1728/1642
Profit: -24721.9
Home Draw Away
+233 for Draw
8/10
Várható profit 18.64

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) FC Volendam - SV Spakenburg-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, Graceto (4.4% összesített hozammal) 16.72 profitot jósol, 8 tétet helyezve FC Volendam kimenetelre (+209) a(z) Home Draw Away piacon. A tippadók között ott van дима денисенко is 3.0% hozammal, aki 10 tétet tesz a(z) Over kimenetelre (-103) szorzóval a(z) Over/Under 1.5, 1st Half piacon. A becsült potenciális profit 9.7. Samou22 (-5.56% hozammal) a Over/Under 2.25 piacon -294 szorzóval fogadott a(z) Over kimenetelre. 10 tét esetén, ha a tipp helyes, 3.4 profitot hozhat.

Graceto
Graceto
Rang: 388/1642
Hozam: 4.4%
Home Draw Away
+209 for FC Volendam
8/10
Várható profit 16.72
дима денисенко
дима денисенко
Rang: 426/1642
Hozam: 3.0%
Over/Under 1.5, 1st Half
-103 for Over
10/10
Várható profit 9.70
Samou22
Samou22
Rang: 850/1642
Hozam: -5.56%
Over/Under 2.25
-294 for Over
10/10
Várható profit 3.40
Chris1980
Chris1980
Rang: 1013/1642
Hozam: -8.78%
Home Draw Away
+238 for Draw
8/10
Várható profit 19.04
abreujg78
abreujg78
Rang: 1251/1642
Hozam: -18.7%
Home Draw Away
+233 for Draw
8/10
Várható profit 18.64

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) FC Volendam - SV Spakenburg-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! дима денисенко, 0.78 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -103 szorzóval a(z) Over kimenetelre a(z) Over/Under 1.5, 1st Half piacon. Ez 9.7 profitot hozhat. Graceto (ODI: -0.89) fogadási tippet tett, hogy 16.72 profitot szerezzen, 8 tétet helyezve a(z) FC Volendam kimenetelre (+209) a(z) Home Draw Away fogadási piacon. Az összesített ranglista harmadik helyén (ODI: -75.47) Samou22 a(z) Over/Under 2.25 piacot választotta, 10 tétet helyezve -294 szorzóval a(z) Over kimenetelre, 3.4 profitot becsülve.

дима денисенко
дима денисенко
Rang: 434/1642
ODI: 0.78
Over/Under 1.5, 1st Half
-103 for Over
10/10
Várható profit 9.70
Graceto
Graceto
Rang: 1244/1642
ODI: -0.89
Home Draw Away
+209 for FC Volendam
8/10
Várható profit 16.72
Samou22
Samou22
Rang: 1653/1642
ODI: -75.47
Over/Under 2.25
-294 for Over
10/10
Várható profit 3.40
Chris1980
Chris1980
Rang: 1699/1642
ODI: -301.8
Home Draw Away
+238 for Draw
8/10
Várható profit 19.04
abreujg78
abreujg78
Rang: 1726/1642
ODI: -27901.4
Home Draw Away
+233 for Draw
8/10
Várható profit 18.64

A legjobb MI fogadási tippek a FC Volendam vs SV Spakenburg meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a FC Volendam vs SV Spakenburg mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Over fogadás a Over/Under 1.5, 1st Half piacon, -103 szorzóval, 10 téttel, дима денисенко ajánlásával. Egy FC Volendam (+209) fogadás a Home Draw Away piacon 8 téttel, Graceto ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának. Az algoritmus szerint a harmadik legvalószínűbb nyerő fogadás a Over a Over/Under 2.25 piacon, amelyre Samou22 10 téttel fogad -294 szorzóval.

Over/Under 1.5, 1st Half
-103 for Over
10/10
Várható profit 9.70
Home Draw Away
+209 for FC Volendam
8/10
Várható profit 16.72
Over/Under 2.25
-294 for Over
10/10
Várható profit 3.40
Home Draw Away
+238 for Draw
8/10
Várható profit 19.04
Home Draw Away
+233 for Draw
8/10
Várható profit 18.64

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő FC Volendam vs SV Spakenburg mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 67% szavazattal a döntetlen (+233 szorzóval). FC Volendam győzelmére (+209 szorzóval) 33% szavazott, míg 0% SV Spakenburg győzelmét jósolja(-122 szorzóval).

1 33%
X 67%
2 0%

FC Volendam vs SV Spakenburg Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-103 a mérkőzésre Over (Over/Under 1.5, 1st Half)
Tipp 2:
Szorzók+209 a mérkőzésre FC Volendam (Home Draw Away)
Játssz felelősségteljesen