26.08.2026 19:00 United States WNBA Including Playoffs 2026

Connecticut Sun (N) - Golden State Valkyries (N) előrejelzések és fogadási tippek

Connecticut Sun (N) és Golden State Valkyries (N) mérkőzése 26.08.2026-én, 19:00-kor kerül megrendezésre.

Connecticut Sun (N)
Golden State Valkyries (N)

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Connecticut Sun (N) vs Golden State Valkyries (N) fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Golden State Valkyries (N)" -3333 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
Golden State Valkyries (N)
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Connecticut Sun (N) - Golden State Valkyries (N)-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Ruth k (az összesített profit ranglista 1200. helyezettje), 0.3 profitot jósol, 10 tétet helyezve Golden State Valkyries (N) kimenetelre (-3333) a(z) Home Away fogadási piacon.

Ruth k
Rang: 1200/1259
Profit: -154.51
Home Away
-3333 for Golden State Valkyries (N)
10/10
Várható profit 0.30

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Connecticut Sun (N) - Golden State Valkyries (N)-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, Ruth k (-14.62% összesített hozammal) 0.3 profitot jósol, 10 tétet helyezve Golden State Valkyries (N) kimenetelre (-3333) a(z) Home Away piacon.

Ruth k
Rang: 945/1259
Hozam: -14.62%
Home Away
-3333 for Golden State Valkyries (N)
10/10
Várható profit 0.30

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Connecticut Sun (N) - Golden State Valkyries (N)-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! Ruth k, -23.32 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -3333 szorzóval a(z) Golden State Valkyries (N) kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 0.3 profitot hozhat.

Ruth k
Rang: 1321/1259
ODI: -23.32
Home Away
-3333 for Golden State Valkyries (N)
10/10
Várható profit 0.30

A legjobb MI fogadási tippek a Connecticut Sun (N) vs Golden State Valkyries (N) meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Connecticut Sun (N) vs Golden State Valkyries (N) mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Golden State Valkyries (N) fogadás a Home Away piacon, -3333 szorzóval, 10 téttel, Ruth k ajánlásával.

Home Away
-3333 for Golden State Valkyries (N)
10/10
Várható profit 0.30

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Connecticut Sun (N) vs Golden State Valkyries (N) mérkőzésre. A legtöbb szavazatot 100% arányban a Golden State Valkyries (N) győzelme kapta (szorzó: -3333). A Connecticut Sun (N) győzelmére 0% szavazat érkezett +323 szorzóval.

1 0%
2 100%

Connecticut Sun (N) vs Golden State Valkyries (N) Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-3333 a mérkőzésre Golden State Valkyries (N) (Home Away)
Játssz felelősségteljesen