01.07.2026 19:00 United States USL League One 2026

Chattanooga Red Wolves - Westchester SC előrejelzések és fogadási tippek

Chattanooga Red Wolves és Westchester SC mérkőzése 01.07.2026-én, 19:00-kor kerül megrendezésre.

Chattanooga Red Wolves
Chattanooga Red Wolves
Westchester SC
Westchester SC

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Chattanooga Red Wolves vs Westchester SC fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Asian Handicap (-1)", ahol a várt eredmény "Chattanooga Red Wolves (-1), money back on draw" -115 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Draw Away
Draw
67%
2 a 3 tippmesterből
Over/Under 2.5
Over
100%
1 a 1 tippmesterből
Asian Handicap (-1)
Chattanooga Red Wolves (-1), money back on draw
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Chattanooga Red Wolves - Westchester SC-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, QOO (az összesített profit ranglista 426. helyezettje), 8.7 profitot jósol, 10 tétet helyezve Chattanooga Red Wolves (-1), money back on draw kimenetelre (-115) a(z) Asian Handicap (-1) fogadási piacon. CosminM ezzel szemben (az összesített profit ranglista 1192. helyezettje) +285 szorzóra adott tippet a(z) Draw kimenetelre (Home Draw Away), 8 tétet helyezve, hogy becsült 22.8 potenciális profitot érjen el. A harmadik legjövedelmezőbb taippadó (1761. ebben a szezonban), Código de Bónus Betclic, 3.85 potenciális profitot érhet el, 7 tétet helyezve -182 szorzóra a(z) Chattanooga Red Wolves kimenetelre a(z) Home Draw Away piacon.

QOO
Rang: 426/1790
Profit: 7.3
Asian Handicap (-1)
-115 for Chattanooga Red Wolves (-1), money back on draw
10/10
Várható profit 8.70
CosminM
CosminM
Rang: 1192/1790
Profit: -20.96
Home Draw Away
+285 for Draw
8/10
Várható profit 22.80
Código de Bónus Betclic
Rang: 1761/1790
Profit: -138.25
Home Draw Away
-182 for Chattanooga Red Wolves
7/10
Várható profit 3.85
CexCox74
CexCox74
Rang: 1834/1790
Profit: -179.14
Over/Under 2.5
-149 for Over
10/10
Várható profit 6.70
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 2016/1790
Profit: -915.88
Home Draw Away
+295 for Draw
8/10
Várható profit 23.60

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Chattanooga Red Wolves - Westchester SC-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, QOO (3.17% összesített hozammal) 8.7 profitot jósol, 10 tétet helyezve Chattanooga Red Wolves (-1), money back on draw kimenetelre (-115) a(z) Asian Handicap (-1) piacon. A tippadók között ott van CosminM is -0.57% hozammal, aki 8 tétet tesz a(z) Draw kimenetelre (+285) szorzóval a(z) Home Draw Away piacon. A becsült potenciális profit 22.8. Wilhelmine (-4.63% hozammal) a Home Draw Away piacon +295 szorzóval fogadott a(z) Draw kimenetelre. 8 tét esetén, ha a tipp helyes, 23.6 profitot hozhat.

QOO
Rang: 566/1790
Hozam: 3.17%
Asian Handicap (-1)
-115 for Chattanooga Red Wolves (-1), money back on draw
10/10
Várható profit 8.70
CosminM
CosminM
Rang: 686/1790
Hozam: -0.57%
Home Draw Away
+285 for Draw
8/10
Várható profit 22.80
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 863/1790
Hozam: -4.63%
Home Draw Away
+295 for Draw
8/10
Várható profit 23.60
CexCox74
CexCox74
Rang: 927/1790
Hozam: -5.96%
Over/Under 2.5
-149 for Over
10/10
Várható profit 6.70
Código de Bónus Betclic
Rang: 1188/1790
Hozam: -12.84%
Home Draw Away
-182 for Chattanooga Red Wolves
7/10
Várható profit 3.85

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Chattanooga Red Wolves - Westchester SC-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! CosminM, 152.22 ODI paraméterrel, 8 tétet tesz +285 szorzóval a(z) Draw kimenetelre a(z) Home Draw Away piacon. Ez 22.8 profitot hozhat. QOO (ODI: 1.53) fogadási tippet tett, hogy 8.7 profitot szerezzen, 10 tétet helyezve a(z) Chattanooga Red Wolves (-1), money back on draw kimenetelre (-115) a(z) Asian Handicap (-1) fogadási piacon. Az összesített ranglista harmadik helyén (ODI: -4.63) CexCox74 a(z) Over/Under 2.5 piacot választotta, 10 tétet helyezve -149 szorzóval a(z) Over kimenetelre, 6.7 profitot becsülve.

CosminM
CosminM
Rang: 28/1790
ODI: 152.22
Home Draw Away
+285 for Draw
8/10
Várható profit 22.80
QOO
Rang: 389/1790
ODI: 1.53
Asian Handicap (-1)
-115 for Chattanooga Red Wolves (-1), money back on draw
10/10
Várható profit 8.70
CexCox74
CexCox74
Rang: 1732/1790
ODI: -4.63
Over/Under 2.5
-149 for Over
10/10
Várható profit 6.70
Código de Bónus Betclic
Rang: 1990/1790
ODI: -80.53
Home Draw Away
-182 for Chattanooga Red Wolves
7/10
Várható profit 3.85
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 2025/1790
ODI: -181.23
Home Draw Away
+295 for Draw
8/10
Várható profit 23.60

A legjobb MI fogadási tippek a Chattanooga Red Wolves vs Westchester SC meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Chattanooga Red Wolves vs Westchester SC mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Chattanooga Red Wolves (-1), money back on draw fogadás a Asian Handicap (-1) piacon, -115 szorzóval, 10 téttel, QOO ajánlásával. Egy Draw (+285) fogadás a Home Draw Away piacon 8 téttel, CosminM ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának. Az algoritmus szerint a harmadik legvalószínűbb nyerő fogadás a Chattanooga Red Wolves a Home Draw Away piacon, amelyre Código de Bónus Betclic 7 téttel fogad -182 szorzóval.

Asian Handicap (-1)
-115 for Chattanooga Red Wolves (-1), money back on draw
10/10
Várható profit 8.70
Home Draw Away
+285 for Draw
8/10
Várható profit 22.80
Home Draw Away
-182 for Chattanooga Red Wolves
7/10
Várható profit 3.85
Over/Under 2.5
-149 for Over
10/10
Várható profit 6.70
Home Draw Away
+295 for Draw
8/10
Várható profit 23.60

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Chattanooga Red Wolves vs Westchester SC mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 67% szavazattal a döntetlen (+295 szorzóval). Chattanooga Red Wolves győzelmére (-182 szorzóval) 33% szavazott, míg 0% Westchester SC győzelmét jósolja(+428 szorzóval).

1 33%
X 67%
2 0%

Chattanooga Red Wolves vs Westchester SC Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-115 a mérkőzésre Chattanooga Red Wolves (-1), money back on draw (Asian Handicap (-1))
Tipp 2:
Szorzók-149 a mérkőzésre Over (Over/Under 2.5)
Játssz felelősségteljesen