22.09.2026 05:00 Spain ITF W50 Yecla 2026

Cadence Brace - Emili Appleton előrejelzések és fogadási tippek

Cadence Brace és Emili Appleton mérkőzése 22.09.2026-én, 05:00-kor kerül megrendezésre.

Cadence Brace
Emili Appleton

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Cadence Brace vs Emili Appleton fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Cadence Brace" -3333 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
Cadence Brace
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Cadence Brace - Emili Appleton-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, abreujg78 (az összesített profit ranglista 1728. helyezettje), 0.3 profitot jósol, 10 tétet helyezve Cadence Brace kimenetelre (-3333) a(z) Home Away fogadási piacon.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1728/1640
Profit: -24721.9
Home Away
-3333 for Cadence Brace
10/10
Várható profit 0.30

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Cadence Brace - Emili Appleton-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, abreujg78 (-18.7% összesített hozammal) 0.3 profitot jósol, 10 tétet helyezve Cadence Brace kimenetelre (-3333) a(z) Home Away piacon.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1251/1640
Hozam: -18.7%
Home Away
-3333 for Cadence Brace
10/10
Várható profit 0.30

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Cadence Brace - Emili Appleton-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! abreujg78, -27901.4 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -3333 szorzóval a(z) Cadence Brace kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 0.3 profitot hozhat.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1726/1640
ODI: -27901.4
Home Away
-3333 for Cadence Brace
10/10
Várható profit 0.30

A legjobb MI fogadási tippek a Cadence Brace vs Emili Appleton meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Cadence Brace vs Emili Appleton mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Cadence Brace fogadás a Home Away piacon, -3333 szorzóval, 10 téttel, abreujg78 ajánlásával.

Home Away
-3333 for Cadence Brace
10/10
Várható profit 0.30

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Cadence Brace vs Emili Appleton mérkőzésre. A szavazatok 100%-ával a legtöbben a Cadence Brace győzelmét jósolják (szorzó: -3333). Eközben a Emili Appleton győzelmére 0% szavazat érkezett szorzóval.

1 100%
2 0%

Cadence Brace vs Emili Appleton Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-3333 a mérkőzésre Cadence Brace (Home Away)
Játssz felelősségteljesen