02.08.2026 19:10 Canada ATP Montreal 2026

Benjamin Bonzi - Yannick Hanfmann előrejelzések és fogadási tippek

Benjamin Bonzi és Yannick Hanfmann mérkőzése 02.08.2026-én, 19:10-kor kerül megrendezésre.

Benjamin Bonzi
Yannick Hanfmann

Mire érdemes fogadni?

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Over/Under 22.5
Over
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Benjamin Bonzi - Yannick Hanfmann-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Serbiangreen (az összesített profit ranglista 506. helyezettje), 7.1 profitot jósol, 10 tétet helyezve Over kimenetelre (-141) a(z) Over/Under 22.5 fogadási piacon.

Serbiangreen
Serbiangreen
Rang: 506/611
Profit: -56.16
Over/Under 22.5
-141 for Over
10/10
Várható profit 7.10

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Benjamin Bonzi - Yannick Hanfmann-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, Serbiangreen (-11.63% összesített hozammal) 7.1 profitot jósol, 10 tétet helyezve Over kimenetelre (-141) a(z) Over/Under 22.5 piacon.

Serbiangreen
Serbiangreen
Rang: 368/611
Hozam: -11.63%
Over/Under 22.5
-141 for Over
10/10
Várható profit 7.10

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Benjamin Bonzi - Yannick Hanfmann-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! Serbiangreen, -0.06 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -141 szorzóval a(z) Over kimenetelre a(z) Over/Under 22.5 piacon. Ez 7.1 profitot hozhat.

Serbiangreen
Serbiangreen
Rang: 330/611
ODI: -0.06
Over/Under 22.5
-141 for Over
10/10
Várható profit 7.10

A legjobb MI fogadási tippek a Benjamin Bonzi vs Yannick Hanfmann meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Benjamin Bonzi vs Yannick Hanfmann mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Over fogadás a Over/Under 22.5 piacon, -141 szorzóval, 10 téttel, Serbiangreen ajánlásával.

Over/Under 22.5
-141 for Over
10/10
Várható profit 7.10

Benjamin Bonzi vs Yannick Hanfmann Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-141 a mérkőzésre Over (Over/Under 22.5)
Játssz felelősségteljesen