20.10.2026 13:00 • Europe • EuroCup 2026/2027

BC Buducnost Podgorica - Neptunas előrejelzések és fogadási tippek

BC Buducnost Podgorica és Neptunas mérkőzése 20.10.2026-én, 13:00-kor kerül megrendezésre.

BC Buducnost Podgorica
—
Neptunas

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb BC Buducnost Podgorica vs Neptunas fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "BC Buducnost Podgorica" -526 szorzóval, 2 felhasználó szerint a 2-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
BC Buducnost Podgorica
100%
2 a 2 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) BC Buducnost Podgorica - Neptunas-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Wilhelmine (az összesített profit ranglista 2011. helyezettje), 1.9 profitot jósol, 10 tétet helyezve BC Buducnost Podgorica kimenetelre (-526) a(z) Home Away fogadási piacon. abreujg78 ezzel szemben (az összesített profit ranglista 2012. helyezettje) -526 szorzóra adott tippet a(z) BC Buducnost Podgorica kimenetelre (Home Away), 10 tétet helyezve, hogy becsült 1.9 potenciális profitot érjen el.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 2011/1916
Profit: -8731.18
Home Away
-526 for BC Buducnost Podgorica
10/10
Várható profit 1.90
abreujg78
abreujg78
Rang: 2012/1916
Profit: -37419.3
Home Away
-526 for BC Buducnost Podgorica
10/10
Várható profit 1.90

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) BC Buducnost Podgorica - Neptunas-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, Wilhelmine (-6.97% összesített hozammal) 1.9 profitot jósol, 10 tétet helyezve BC Buducnost Podgorica kimenetelre (-526) a(z) Home Away piacon. A tippadók között ott van abreujg78 is -17.92% hozammal, aki 10 tétet tesz a(z) BC Buducnost Podgorica kimenetelre (-526) szorzóval a(z) Home Away piacon. A becsült potenciális profit 1.9.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 1106/1916
Hozam: -6.97%
Home Away
-526 for BC Buducnost Podgorica
10/10
Várható profit 1.90
abreujg78
abreujg78
Rang: 1450/1916
Hozam: -17.92%
Home Away
-526 for BC Buducnost Podgorica
10/10
Várható profit 1.90

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) BC Buducnost Podgorica - Neptunas-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! Wilhelmine, -14868.5 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -526 szorzóval a(z) BC Buducnost Podgorica kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 1.9 profitot hozhat. abreujg78 (ODI: -43311.7) fogadási tippet tett, hogy 1.9 profitot szerezzen, 10 tétet helyezve a(z) BC Buducnost Podgorica kimenetelre (-526) a(z) Home Away fogadási piacon.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 2008/1916
ODI: -14868.5
Home Away
-526 for BC Buducnost Podgorica
10/10
Várható profit 1.90
abreujg78
abreujg78
Rang: 2009/1916
ODI: -43311.7
Home Away
-526 for BC Buducnost Podgorica
10/10
Várható profit 1.90

A legjobb MI fogadási tippek a BC Buducnost Podgorica vs Neptunas meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a BC Buducnost Podgorica vs Neptunas mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a BC Buducnost Podgorica fogadás a Home Away piacon, -526 szorzóval, 10 téttel, Wilhelmine ajánlásával. Egy BC Buducnost Podgorica (-526) fogadás a Home Away piacon 10 téttel, abreujg78 ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának.

Home Away
-526 for BC Buducnost Podgorica
10/10
Várható profit 1.90
Home Away
-526 for BC Buducnost Podgorica
10/10
Várható profit 1.90

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő BC Buducnost Podgorica vs Neptunas mérkőzésre. A szavazatok 100%-ával a legtöbben a BC Buducnost Podgorica győzelmét jósolják (szorzó: -526). Eközben a Neptunas győzelmére 0% szavazat érkezett szorzóval.

1 100%
2 0%

BC Buducnost Podgorica vs Neptunas Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-526 a mérkőzésre BC Buducnost Podgorica (Home Away)
Játssz felelősségteljesen